Ankara' da Mavi Canondale Çalınmıştır...

metin06

Üye
Tepki
12
Selam bu akşam Ankara Dikmen caddesinde Mavi Cannondale marka bisikletim çalınmıştır. Polise haber verilmiştir.

Fotoğrafını ekliyorum ancak maşa aynakol ve lastikler fotoğraftakinden değişik, kadrodaki maxxis ve no fear çıkartmaları da yok.

http://img2.imageshack.us/img2/9390/canonf.jpg

Maşa: Epicon Siyah
Vites fren koları: XT Dual sistem
Arka makina : XTR m971
Gidon boyunu : Guizzo
Jantları : Rigida DP 25
Ön göbek : LX
Arka göbek : STX RC
Ayna kolu : Coda
Lastikler : Corratec Gripmaster

Fren bacakları : XT paralel linkli gri model olanlardan ayrıca üzerlerinde At nalı biçimli booster lar takılı, oldukça kaba duruyor oradan bile tanıyabilirsiniz .

Bisikleti gören arkadaşların insanlık namına aşağıdaki telefonuma ve polise zaman kaybetmeden haber vermelerini rica ediyorum. Herkese şimdiden teşekkürler.

Metin Ciğeroğlu
Tel : 0532 726 88 61

Scudo

metin06

Üye
Tepki
12
@Ekrem Özarslan

çok teşekkürler eksik olmayın.inşallah buluruz

hakano

Daimi Üye
Tepki
313
Selam,

Gecmis olsun. Umarim bulunur. Ben de Dikmen 2. Cadde'de oturuyorum. Her sabah bisiklete bindigim ve binenlere de dikkatle baktigim icin belki yardimim dokunur. Hala buralarda olabilecegi dusuncesiyle, nereden calindi tam olarak? (Yani cadde, sokak?)

• Beğen
Tepkiler: kenan

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Adi herifler.Bir lokantacı Arkadaşa işe gidip gelirken binsin diye bir bisiklet toparladık.Onu da çalmışlar.Emek hırsızları iyice çoğaldı.Umarım en kısa sürede bulunur.Geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: kenan ve metin06

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Nasıl çalındı bilgi verirmisiniz, kilitli haldemiydi ona göre bizde tedbir alalım.

metin06

Üye
Tepki
12
@hakano

dikmen caddesi üzerinde opet benzin istasyonu karşısında oldu olay.iş bankası yanında .sokullu öveçler dikmen caddesi veya ayrancı çankaya taraflarında biniyor olabilir.yardımlarınız için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: hakano

metin06

Üye
Tepki
12
@Ali Menemen

malesef ilk kez kilitlemedim daha dogrusu baglayacak yer olmadıgından çalındı diyelim.

metin06

Üye
Tepki
12
@fatihgüven

sagolun arkadaşlar..bir gün bir yerlerde karşımıza çıkar umarım.

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Hocam bi itfaiye taraflarina baksaniz keske bir kere orda bulmustuk calinti bisikleti ...

metin06

Üye
Tepki
12
@murty

dogru diyorsun aslında ama çalan insan dükkan sahibinin dedigine göre spastik olabilirmiş yirmili yaşlarda 1.80 boylarında hafif kirli sakallı bluejean giyen konuşma zorlugu çeken birisi dedi kısaca o taraflara götürüp satma olasılıgından çok binmeyi tercih eder..tabi başka bir uyanık ondan almadıysa.yinede bakmaya gidecegim.teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: murty

metin06

Üye
Tepki
12
yeni buldugum resimler,

http://img44.imageshack.us/img44/4943/1002385d.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/7387/1002386m.jpg

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@metin06
Anladım Bisikletiniz fenerbahçeli gibi duruyor bence galatasaraylı arkadaşlarınızı bir yoklayın:).Umarım en kısa zamanda bulunur

• Beğen
Tepkiler: metin06

metin06

Üye
Tepki
12
@murty

ankarada yaşayan arkadaşlar yolu itfaiye meydanına düşen olursa rica etsem bir göz atarmısınız?bende uygun oldukça bakacagım.saygılar

• Beğen

metin06

Üye
Tepki
12
@murty

arkadaşlar bisikleti çalan kişinin adı umut soyadını bilmiyorum bugün biraz araştırma yaptım tanıyan şahıslar var.ilker civarlarında oturuyormuş tam yerini bilmiyorlar semt pazarı ve yukarı kısımlar olarak belirttiler.oralarda veya yakın yerlerinde oturan arkadaşlar varsa rica ediyorum biraz daha dikkatli bakarlarsa sevinirim.heryerde olması mümkündür ama kendi çöplügünde geziyor olabilir.teşekkürler

• Beğen