Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Cubuk Karagol'e giden var mi?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında KIVANÇ ATILGAN tarafından paylaşıldı.

1. KIVANÇ ATILGAN

KIVANÇ ATILGAN Üye

Seviye:
    Arkadaslar Ankara Cubuk Karagol merkezw 70~80 km mesafede buraya biskletle giden ver mi? Ince lastikli amortisorsuz tur bisikleri ile gidilir mi? Gidilip bir gece gol kenarimda kamp yapilip gelinse iyi bi fikir midir? Mesire alani icersinde cadira izin veriliyor mu?
    Tesekkurler

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
  2. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Ben Yarısına kadar gitmiştim yollar full asfalttı sene 2008 yol lastiğine uygun. sorun olacağını düşünmüyorum. yinede giden varsa yorum eklerde daha iyi olur.

KIVANÇ ATILGAN ve M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
  3. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abi çok iyi olur çokta güzel olur çok keyifli
    Bir yer bisikletle gitmedim ama doğasıyla iklimiyle hoş ve güzel bir yer kampa izin veriyorlar yanlız uyuyamaybilirsin çünkü gölde çok fazla kurbağa var ve şuan tam çiftleşme dönemleri ve gece gündüz vraklıyorlar bisikletinle gideceksen yanına iç lastik almayı unutma derim çünkü bisiklet lastiğini patlatacak çok fazla malzeme var benden sana demesi gidersen eğer resimlerini bekleriz ama o yolda yanlız başına çok sıkılırsın bir arkadaş bulmadan gitme ayrıca yılanlar çok fazla o yüzden çadırını da iyi ört :)

KIVANÇ ATILGAN bunu beğendi.