Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Batıkent

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında ilgooz tarafından paylaşıldı.

1. ilgooz

ilgooz Yeni Üye

Ankara Batıkent civarındaki bisikletliler bir rota belirleyip pedallayabiliriz. Bu civarlarda bulunanlar kimler?

2. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    :) ben demetevler urankent tarafındayım gimsa 4-5 km kadar.Ramazanda iftar sonrası buradaki bir arkadaşımla hergün farklı yerlere pedallıyoruz.İsterseniz katılabilirsiniz :)

3. ilgooz

ilgooz Yeni Üye

Olabilir tabi. Bugün pedallayacaksanız birlikte yapabiliriz?

4. ismailscott

ismailscott Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Ben de forumun toz tutmuş eski üyelerindenim.

Ancak tüm tozları kaldırdım ve batıkentten turlara başladım.

Akşamları tur atabiliriz.
    Güzergah sıkıntısı yaşıyorum.

Öneriler???

5. ilgooz

ilgooz Yeni Üye

Ben ergazi taksiyi arkama alıp soldan sürüyorum yenimahalle devlet hastanesi yoluna kırıp yolu takip ediyorum. Çevre yoluna bağlanan yolun girişinden biraz ilerde konutlar başlıyor, o kısımdan sağa kırıp düz gidiyorum ana yola çıkınca(gerçi cadde gibi) tekrar sağa kırıp düz gidiyorum ve atlantis tarafında bitiriyorum. Bu benim standart yolumdur. Onun haricinde çevre yoluna girince hiç sağa kırmadan çevre yolundan gidip Acity çıkılabiliyor kare şeklinde bir güzergah ile ama hiç yapmadım o turu, deneyeceğim. Akşam turları yapabiliriz, kesinleştirirsek de bisiklete gerekli lambaları ilave ederim. Yalnız köpek sorununa çözüm bulmak gerek, öteki türlü konut olmayan yerlere doğru süremeyiz. İletişimde olalım.

6. ilgooz

ilgooz Yeni Üye

Ben ergazi taksiyi arkama alıp soldan sürüyorum yenimahalle devlet hastanesi yoluna kırıp yolu takip ediyorum. Çevre yoluna bağlanan yolun girişinden biraz ilerde konutlar başlıyor, o kısımdan sağa kırıp düz gidiyorum ana yola çıkınca(gerçi cadde gibi) tekrar sağa kırıp düz gidiyorum ve atlantis tarafında bitiriyorum. Bu benim standart yolumdur. Onun haricinde çevre yoluna girince hiç sağa kırmadan çevre yolundan gidip Acity çıkılabiliyor kare şeklinde bir güzergah ile ama hiç yapmadım o turu, deneyeceğim. Akşam turları yapabiliriz, kesinleştirirsek de bisiklete gerekli lambaları ilave ederim. Yalnız köpek sorununa çözüm bulmak gerek, öteki türlü konut olmayan yerlere doğru süremeyiz. İletişimde olalım.