Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara-Batıkent bisikletçi arkadaşlar!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Tuğba Anbanazli tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Anbanazli

Tuğba Anbanazli Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar , Batıkent'e yeni taşındım. Arada tura çıktığım zaman görüyorum tek tük kendim gibi bisikletçileri, turlar falan düzenliyor musunuz? 2-3 sene önce Perşembe Akşamı Bisikletçileri vardı Güven Parkta toplanırdık.Sonra Ankara'dan taşındığım için uzak kaldım. Bilgilendiren olursa çok sevinirim.

2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  3. Tuğba Anbanazli

Seviye:
    Çok teşekkür ederim ilginiz için ama ben Facebook kullanmıyorum, bu forum vasıtasıyla ulaşabilir miyim kendilerine? Ya da e-mail yoluyla.

4. Mr. Potato

Mr. Potato Giggity

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Bu akşam Batı Ankara Bisiklet Grubu'nun GSB yani Geleneksel Salı Akşamı Buluşması var. Saat 19.30'da Optimum'da toplanıyoruz. Eryamanı turlayıp Harikalar Diyarı'nda mola veriyoruz. Haftasonu planı yapıp, biraz oturup evlere dönmeye başlıyoruz. Ben de Şeker Mahalelesi'nden gidicem isterseniz detaylı bilgi verebilirim.

5. Tuğba Anbanazli

Seviye:
    Geleneksel dediğinize göre önümüzdeki Salı kesinlikle katılabilirim, her zaman buluşma noktası Optimum önü mü? Hafta sonu planınız kesinleşince, Cumartesi günü bir organizasyonunuz olursa katılmak isterim. Haber verirseniz mutlu olurum.

6. ukara0781

ukara0781 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Tuğba hanım merhabalar ben de batıkentte oturuyorum....Batı ankara grubu var her salı optimum avm önünde buluşup turluyorlar ama bi türlü fırsatım olmadı katılmaya günlük turlar yapıyorum batıkentte ve hafta sonları bi arkadaşla buluşup göksu falan yapıyoruz...Bisikletim salcano 243 sd..
    bol pedallı günler diliyorum:rolleyes:

7. Tuğba Anbanazli

Seviye:
    Optimum bildiğim kadarıyla Eryaman'da, sanırım Cumhuriyetin önünden geçen yolu takip etmem gerekiyor. Şimdiye kadar ben de Batıkent'te turluyordum ama grup şeklinde daha uzun turla elbette daha güvenli ve eğlenceli. Belki karşılaşırız, ben de size bol pedallı günler diliyorum.

iskender şerit bunu beğendi.
  8. ukara0781

ukara0781 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bu akşam 7:30 da kısmet olursa ben gitmeyi düşünüyorum optimum önüne, evet eryamana giderken tahmini 12-13 km cumhuriyet fırınının ordan hipodrumun oraya çıkıyorsunuz ana yoldan devam ediyorsunuz...bende turlara katılmadım hiç ama dediğiniz gibi kesinlikle daha zevklidir iki kişi ile turladık sadece...Turlarda karşılaşmak dileğiyle.