Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Acil

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Şafak Atilla Akpınar tarafından paylaşıldı.

1. Şafak Atilla Akpınar

Şafak Atilla Akpınar Bisikletkolik

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    25 yaşında Bayan Lösemi hastası için Cuma günü yapılcak olan İlik Nakli devamında kullanılmak üzere B+ (pozitif) kana ihtiyaç vardır...2-3 ünite yeterli olunacağı söyleniyor.Yalnız bu kandan elde edilecek olan gerekli hücreler sadece erkek olan kişilerden temin edilebilmektedir.

Hastamız Ankara Üniversitesi Cebeci kök hücre bölümünde yatmaktadır.Acil yardım bekliyoruz.Sadece kan vericeğiniz için fazla bir yükün altında kalmayacaksınız...

Burdan yardım çağrıma desteğinizi bekliyorum...2-3 kişi yeterli olucaktır.

ÖNEMLİ: Mevsim itibari ile hasta olmayan(grip,nezle vb)kişilerin kanı kullanılabilecektir.

Teşekkürler

NOT: Açılabilecek en uygun yerin burası olduğuna kanaat verdiğim için topici açtım.Eğer burası değilse gerekli yere taşıyın

fecredall ve Görkem Kılınç bunu beğendi.
  2. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Bence bir iki tane telefon numarası yazarsan iyi olur..

Kanın arandığına dair doktorunuzdan bir yazı alınız. Bu yazı ile büyük alış veriş merkezlerinden anons yaptırınız..

İnanın çok işe yarıyor..

Bir de forumda profilleirmizde kan gruplarımız yazıyor. Moderatörden yardım isteyip hem Ankarada olan hemde B Rh(+) kan olanların listesini verebilir size..

Şafak Atilla Akpınar bunu beğendi.
  3. Şafak Atilla Akpınar

Şafak Atilla Akpınar Bisikletkolik

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İlgilenen arkadaşlar, bana pm atarak telefon numaralarını verebilirler. Ablam kendilerine ulaşacaktır.