Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

[Ankara] 7 Haziran Dünya Çevre/Bisiklet Günü Önerisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında GiciK eRay ADALI tarafından paylaşıldı.

1. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:

Uluslararası Ankara MTB Kupası -> Uluslararası Ankara MTB Kupası ve Bisiklet Günü Şenliği !

Bildiginiz Üzere 7 Haziran (Pazar) Dünya Çevre Günü ve Dünya Bisiklet Günü.. İstanbul başta olmak üzere çeşitli illerde etkinlikler olacak.. Ve tekrardan Bildiginiz Üzere o gün ODTÜ'de "Uluslararası Ankara MTB Kupası" var, yarışmayacak arkadaşlar da bisikletlerine atlar yarış alanına gelirse, yani seyirci olarak katılırsa bu güzel güne anlam üzerine anlam katacaklardır diye düşünüyorum..Belki Yarış Sonrasında belli bir rota çizilerek bunca bisikletli toplanmısken ufak bir tur da atılabilir...

Ben zaten ODTÜ'de oldugum icin (finallerimin olması, sizlerle henüz yüzyüze tanışamamamın eksisi de var tabi) organize etmek icin girisimde bulunamıyorum sonuç olarak merkezi biryerde toplanılıp gelinir büyük olasılık ama biriniz el atarsa ODTÜ Yarışı bakarsınız Bisiklet Şenliği olur =)

Uluslararası Ankara MTB Kupası -> Uluslararası Ankara MTB Kupası ve Bisiklet Günü Şenliği !
    International Ankara MTB Cup -> International Ankara MTB Cup & Cycling Fest !

Şahsım adına
    Yolcusu, Turcusu, MTBcisi,
    Meraklısı, Acemisi, İlgilisi,
    Profesyoneli, azimli yenisi, emeklisi,
    Ankara'daki Tüm Bisikletli ve Bisikletseverleri davet ediyorum..

nükleer kedi ve d.berkay bunu beğendi.
  2. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Çok güzel bir fikir. Bende yarışmacı olarak orda olacağım ve aileminde gelmesini sağlamaya çalışacağım :) Ne kadar kalabalık o kadar iyi değil mi:)

nükleer kedi ve GiciK eRay ADALI bunu beğendi.
  3. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    sevindim, umarım tüm ankaralı katılımcılar da bu dusuncededir.. yarış alanında görüşmek üzere diyorum o zaman =)

4. nükleer kedi

nükleer kedi Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kendi evimdeki yarışı izlemeye gelmem mi? :D Ben de varım, finallere rağmen ;)

d.berkay ve GiciK eRay ADALI bunu beğendi.