Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankamall'de bisiklet parkı kaldırılmış!(21.10.2010)

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında anlgelen_ tarafından paylaşıldı.

1. anlgelen_

anlgelen_ Yeni Üye

Seviye:
    Bugün Ankamalle tchibodan reflektör seti almak için gittim, bisiklet parkını göremedim güvenlik görevlisine sordugumda da bisiklet parkını kaldırdılar artık yok dedi. Yani eskiden var olan bisiklet parkını ne amaçla niçin kaldırdıklarını çok merak ediyorum? Bisikletimi fotoğraftaki gibi oradaki spotların demirlerine bağlamak zorunda kaldım, işim acele olduğu için şikayet formu dolduramadım en yakın zamanda tekrar gidip şikayet edeceğim sizlerinde şikayeti olursa daha çabuk sonuç alırız diye düşünüyorum.

2. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Her hafta sonu havalar güzel oldukça gezmek amaçlı bisikletle geçiyorum önünden dolduruvereyim bir gün.Nasıl aldığınız set güzelmi?

anlgelen_ bunu beğendi.
    anlgelen_

anlgelen_ Yeni Üye

Seviye:
    İlginiz için teşekkürler, aldığım set gayet güzel iki tane paçalar için reflektörlü şerit ve kol için ledli bir lambadan oluşuyor 3 farklı yanma şekli var( sürekli yanma, yanıp sönme ve iki lambayı dönüşümlü yanıp söndürme) reflektörlü şeritler özellikle paçalarımı şık bir şekilde bağlama sorunumu tamamen ortadan kaldırdı hemde işlevsel olarak :) ancak ledli lambaya dikkat etmek lazım pilini tam oturtup dikkatli bir şekilde kapağını kapatmak gerekiyor yoksa çok hassas hemen kırılıyor, alacak olanlar dikkat etsin (ben tekrar gidip değiştirmek zorunda kaldım). Birde bugün gittigimde ankamallde 7/8 tane kalmıştı duyrulur.

ürün linki
    http://www.tchibo.com.tr/pls/plantu...T_RUN_PAR_13=&EXT_RUN_PAR_14=&EXT_RUN_PAR_15=

4. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Bizde arkadaşımla gittik dün ve dediğiniz gibi bize de bisiklet park yerinin kaldırıldığı söylendi. Biz de ana sütunların kenarına bıraktık bisikletlerimizi. Sanırım daha çok araba sığdırabilmek için kaldırdılar bisiklet park yerini..

5. Gültekin ATALIK

Gültekin ATALIK Aktif Üye

Seviye:
    evet dün akşam bende gittim. bisikletimi taksicilerin direği vardı oraya bağlamak zorunda kaldım. bence hepimiz gittiğimizde bir şikayet dilekçesi yazmalıyız. ne kadar çok dilekçe olursa o kadar dikkat çeker ve belki tekrardan koyarlar.

6. Gültekin ATALIK

Gültekin ATALIK Aktif Üye

Seviye:
    ürünü dün akşam aldım bende. reflektörlü şeritler gayet güzel. paçalarda hatta kolda bile kullanılabilir. benim henüz aydınlatma setim olmadığı için reflektör lambasını kaskıma taktım gayet güzel dikkat çekiyor ufak olmasına rağmen tavsiye ederim. alacaksanız standda dün akşam saat 19:45 itibariyle 4-5 tane vardı acele etmenizi tavsiye ederim...

7. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bilgiler için teşekkürler