Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anka Bike Teşekkürler

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında Arai tarafından paylaşıldı.

1. Arai

Arai Aktif Üye

Adı:
    Halil Ç.
    Seviye:
    Kafamdaki soruları cevaplayan, pahalı bisiklet satayım para kazanayımdan ziyade akşamın bi saatinde dükkan felan kapandıktan sonra cep numarasını bulup aramama rağmen 15 dakika bana bisikletleri anlatıp, kardeşim buyur gel dükkanda bisikletleri hem gör hem dene birşey almasanda enazından tanışmış oluruz diye dükkanına davet eden gittiğim zamanda cidden başkalarıda olmasına rağmen ilgisiz davranmayan bisikleti aldıktan sonra da gece mesaj atıp kafamdaki şeyleri sorduğumda mesajla uğraşma diyerek arayıp daha net cevaplar veren uzun uzun Anka Bike ve Özkan Yüce ye teşekkür ediyorum bisikletten soğumama neden olmayıp keyif almamı sağladığı için.

2. Ali Sinan DENİZ

Ali Sinan DENİZ #Allez

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Yeri gelmişken ben de bir ekleme yapayım. Geçen hafta kendilerinden aldığım bir ürünü değiştirmek istediğimde (kendi hatamdan dolayı tayt ve formayı yanlış bedende aldım) İstanbul'dan tedarik etmelerine rağmen hiç sorgusuz sualsiz değiştirdiler ve bu tedarik sürecine ilişkin benden ekstra kargo parası da istenilmedi. Güler yüz hiç eksik olmadı. Çok teşekkürler tekrar ;)

Vihra, zekeriya42 ve Arai bunu beğendi.
  3. hlksnrr

hlksnrr Forum Demirbaşı

Adı:
    Haluk ŞENER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Anka Bike'a bir teşekkürde benden ...

Bende olumlu yorumlara bakarak Anka Bike'a akord ayarı yaptırmaya gittim.

Karşılaştığım güler yüzlü karşılama, hizmet ve kaliteli işçilik için teşekkür ederim.Kesinlikle gerçek bir esnaf ve kaliteli insanlar.Bundan sonrada tercihim olacaktır.

4. Arai

Arai Aktif Üye

Adı:
    Halil Ç.
    Seviye:
    Mehmet Özkan abiyi bende sevdim valla oturup sohbet de ediliyor, işi bitince hadi paranı öde git gözüyle bakmıyor. Hatta gideyim ben abi diyince çay içelim otur diye ısrar etmesi felan böyle küçük detayları seviyorum. Öde paranı al bisikletini git tarzı olmaması güzel

5. hlksnrr

hlksnrr Forum Demirbaşı

Adı:
    Haluk ŞENER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @Arai Hocam bende çok memnun kaldım.

Ben gittiğimde karşılaştığım hizmette çok iyiydi.Gerçekten kaliteli bir esnaf bundan sonra tercih edeceğim yerler arasında üst sıralarda.

6. 1dost

1dost Yazıyor...

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Bende sahibinden.comda bir bisiklete pazarlık yaptım hoş o bisikleti almaktan sonra vazgeçtim ama gayet güzel bir indirimdi.