anitkabir de bugun

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
arkadaslarimin 10 aylik kizi ile bugun anitkabirdeydik. ilk cumhuriyet bayraminda merakli merakli bakindi Doga kizimiz, teyzelerin ablalarin ilgisine mahzar oldu. yine binlerce kisi, Turk bayraklarini gezdirmek icin anitkabiri tercih etmisti. kalabalik, ulustan gaza gelmis solugu anittepede almis.

Scudo

eRay.Akdeniz

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Specialized
Bugün Tandoğanda Türk bayrağı takmış "bir kaç" bisikletli gördüm. Oysa bir kaç yüz olmalıydı. Ankara olarak düzgün bir şekilde organize olamadığımız için çok üzüldüm.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
anitkabir icinde ben 15 tane gordum, video kayitlari var. yaktim ciralarini :)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
bisiklet her yerdeydi ben buyuk bir Turk bayragi dalgalandirark gezeni filme alamadim, ucuyordu resmen, hep kendisi hem de guzelim bayrak.

gokhan.gursel

Daimi Üye
Tepki
198
normalde bisikletli birçok kişi görürdünüz
ama dün özeldi inadına YÜRÜMEMİZ gerekti o yüzden bisikleti bu seferlik evde bıraktık

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Anıtkabir de oldukça fazla bisikletli vardı, hatta bir kısmı Ulus meydanından Atatürk meydanına ve oradan da Necatibey Caddesinden Tandoğana doğru devam ettiler. Kortej sonrası da bisikletlerin bir çoğu nizamiye arkasında bırakılarak devam edilmişti. Hatta orta yaş üzeri bir abimiz bisikleti eline alıp aslanlı yoldan devam etti.