Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ani Kararla Cuma Gecesi Sürüşü (27.04.07)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

1. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Slm Pedalcılar...

Cuma günü kurstan gelmişim kafam allak bullak, başım ağrıyor. Şöyle bir uzanıyım diye yattığım kanepede uyuyakalmışım. Bangır bangır bağıran telefonun sesiyle yerimden fırladım.

İlker Abi: Kevs napıyorsun?

Kevs: Yatıyordum abi ne oldu?

İlker Abi: Hadi kalk tura çıkıyoruz.

Kevs: Ne! Şimdi mi? Hemen mi? (Bu arada ben kimim, o kim, günlerden ne, saat kaç gibi sorulara cevap arıyorum uykusersemi.)

Aklım başıma geldikten sonra nete girdim ve çevirimiçi olanlara hadi tura çıkıyoruz diye msjlar yağdırıp akıllarını çeldim.

Derken 9.30'da Bahçelievler Metrosunda buluştuk...

İlker Abi beni boğazlarken dilim bi karış dışarıda kalmış. Bi şey değil foto çeken adam yanlış anlayacaktı hahaha...

Yahu bu Odtü'nün amma büyük arazisi var. Her seferinde farlı bir tarafından giriyoruz. Hepsi de mtb için eşsiz parkurlar. Bu sefer izlediğimiz güzergahı da çok beğendim. Bir de gündüz gözüyle denemek lazım...

Kendimi eve bıraktırmak için Mesut ile Beykan'ın aklına kokoreç fikrini soktum hehe. İşe de yaradı. Gecenin 1.30'unda kokoreçlerimizi yiyip evlere dağıldık.

Ayran olsa tam süper olacak ahhh ayran ayran diyince kokoreççi tamam söz sana ayran bulucam diyip gecenin bir yarısı fırını açtırarak bize ayran getirdi. Burdan teşekkürlerimizi iletiyoruz kendisine... İşte her gruba benim gibi bi şirin lazım. Yoksa bu ikisine kim ayran bulur da getirirdi peeeeh. Sayemde hadi yine iyisiniz... ;)

Gerçekten çok güzel bir gece geçirdik ufak tefek kazalar atlatsak da eğlence sınırsızdı... :D
    Tura katılan ve güzel bir gece geçirmemize katkıda bulunan tüm turdaşlarıma teşekkürlerimi sunarım. Nice turlara...

Sümer, BuRroM, cobike ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    kevser sizlerden her an herşey beklenebilir akşam gezisi çok güzel yanlız senin lisanında çok güzel değişik anlatmışsın sağolasın güldüm birazda :)

3. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    çok güzel bir gece olmuş. ayran getiren amca için de öyle olmuştur umarım :D

4. trinitrotoluen

trinitrotoluen Forum Demirbaşı

Seviye:
    Harika tur oldu ya :D

Ben kurstaydım yorgunluktan ölmüş bi şekilde (ztn sabah 6da kalktım) bi anda dersteyken telefon çaldı açamadım tabi sorada bi mesaj :D yavuz yazmış mesut gece turuna çıkcaz sende gel fln tabi benim bütün yorgunluk uçu verdi :D sora arayanda meğersem kewsmiş :D konuştuk 9,30da buluşucaz diye ben bi mutlu oldum :D kurstakiler sen yorgun değilmiydin ne işin var git yat uyu diye kızdılar ama dinelemdim :D

Ben 3 kişi gidicez sanarken oldukmu 6 kişi :D

İlker abi (en sevdiğim abim:) ) Kews (biricik arkadaşım :) ) Yavuz (Dostum :) ) , Beykan ( Akrobasi manyağı dayak istiyo ya neyse :) ), Sinan (eğlence kaynağımız:) ) ve Ben
    Biraz yalakalık yapim :)

Muhteşemdi ya akşam akşam herkes bize bakıo napıo bu manyaklar bu saatte diye :)

Buluştuktan sora girdik ormana bütün ankara ayaklarımızın altında :) resim çektik ama yalan atmiyim soğuktu :D

Sora eski bi harabenin yanında durduk galiba taş ocağıymış gece gece tek manyak biz değiliz ama kuşlarda o saatte ötüyodu ne kuşu öle gece gece anlamdım :)

Sonra bugi bugiye girdik çok zevkliydi ya :D tabi ışıksız pek denemeyin Sinan çok iyi bilir sebebini :D

Bitiminde odtü kampüsündeydik ztn orda biraz eğlendikten sonra sinanı bıraktık biz yola devam :)

Kewsi eve bırakmak beykanla bana kaldı :D yolda ilker abiden ve yavuzdan da ayrıldıktan sonra dayanamadık kokareç yemeye gittik kewslerin evinin orda ama çookk güzeldi neyse yemek güzel olmasına güzelde sonra ordan kalkıp eve dönmesi işkence :( ama zorda olsa başardık beykanla eve geldiğimizde saat 2yi bulmuştu valla ondan sora nası uyudum bilmıom hatırlamıyorum :)

Ozge Deniz, cobike ve KevSerSeri bunu beğendi.
  5. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    gece sürüşü çok güzel olmuş. yemeksiz bir geziniz olmayacakmı sizin:in: :in:

6. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Hahaha Slm Nuri. Yahu aslında illa yemek olsun diye uğraşmıyoruz. Ancak o kdr çok geziyoruz ki saat alıp başını gidince acıkıyoruz tabi. E keyif yaparken de onu tarihe geçirmek lazım. Forumda yayımlıyoruz diye çekiyoruz zannedilmeye. Biz 2005'de Güdak'ta başladığımızdan beri böyleyiz... Bir keyif anı varsa mutlaka fotosu çekilir hatıra diye saklanır. Aradan zaman geçip fotolara bakılırken ahhh ahhh hatırlıyor musun o gün ne güzel gezmiştik ama kokoreç de harikaydı di mi ya diye yad etmek için...;)

Bu arada bebek ne kdr büyümüş öyle maşallah. Az bi vakti kalmış babası. Yakında onu da gezdirirsin arkanda... :D

7. abrean

abrean Kıdemli Üye

Seviye:
    Tebrikler....
    Güzel bir gezi çıkarmışsınız. Millet yatağında iken sizler yollardasınız.
    İşte bu sporcu ruhudur.
    esen kalın.
    sevgiler...

8. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    çok şükür sevmedigim ve yemedigim bişi yediniz de canım çekmedi:D :D .güzelce baktım fotograflara.iyi yapmışsınız.bravo.teşekkürler........

9. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Öyle deme kııııs. Ben de yemezdim önceden, hatta hala çok sevdiğim söylenemez. Maksat muhabbet olsun, paylaşım olsun. Belli bir denemeden sonra alışılıyor sanırım. Hoş pek sağlıklı bişi değil. Benim gibi yılda 1-2 kez yiceksin heh...

H.Can DEMİREL bunu beğendi.
  10. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    hava karanlıkken nası olur daha gece hiç çıkmadım bisikletle ama siz baya eğlenmişe benziyosunuz.allahım kokoreçte bu kadar güzel çıkar fotoğraf çok canlı çıkmış.AMAN DİKKAT edin gece gece başınıza bişey gelmesin.bisiklet sevdası böyle bişi işte:in:
    .......İYİ SÜRÜŞLER.......

11. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Vay vay vay,,,
    Ne kadar güzel bir gece ve arkadaşlar. Kafanız esiyo hadi toplanın gidiyoruz. Ohh ne güzel. Çok eğlenceli geçmiş. Yaşanan bikaç küçük kazalar işin tuzu biberi. :) Olacak o kadar. Kokareçleride nasıl görütüyorsunuz. Boğazınızda kalmadımı? Neysee Afiyet olsun.

Herkese selamlar..

Sevgiler...

12. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Hepinize merhaba

Sizlere gece ve gündüz hiç farketmiyor. Tabi kar, yağmur, güneşte farketmiyor. Süpersiniz hepiniz.
    Bizlerlede paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakalın.

13. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    kevsercim... çok çok güzel... bana burda çok yiyorsun diyenler utansın diyeceğim geziler yapıyorsun... çok saol dostum:)

bir de ballandıra ballandıra şu yemeklerin fotosunu koymasan tam süpper olacak diyim ben...

öpüyorum seni..

14. noktalivirgul

noktalivirgul Forum Demirbaşı

Seviye:
    gece gündüz altımızda bisiklet varsa heryer dümdüz :D dedirten kareler ayağınıza sağlık tekerlemeninde kusuruna bakmayın sizin gezi gibi ani oldu.

15. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Kevser merhaba,güzel bir gece gezisi olmuş.Kokareç'te cabası:) Geziye katılan tüm arkadaşlara selamlar:) Paylaşım ve resimler için teşekkür ederim...

16. necod

necod Kıdemli Üye

Seviye:
    çok güzel bir gece gezisi olmuş böyle cılgınlıklar ara sıra yapılmalı paylaşımınız icin teşekürler kevserseri
    necod

17. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Yorum yapan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum...

Arkadaşlar bence siz de böyle geziler denemelisiniz. Bol muhabbetli, çok lezzetli ve bol eğlenceli...

Darısı başınıza...

Bir gün her bisikletçi gece turunu tadacaktır!... (Yani bence tatmalıdır!)

18. trinitrotoluen

trinitrotoluen Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar hadi gelin bu hafta sonu cumartesi geceside gece sürüşü yapalım :D

19. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    çook güzel olmuş hepinizi tebrik ediyorum:D cumartesi görüşüyoruz büyük ihtimalle izin kopardım:):)

20. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    KEwser bu gece sürüşleri iyice arttı.Yazın gelmesinemi baglayalım olayı yoksa başka zamanmı bulamıyosunuz :)
    Bnede bilirim gece sürüşünün zevkini.Manzara olarak pek iyi olmayabilir fakat yaz akşamlarında terleseniz bile bunaltmıyor.Özellikle tırmanışlar çok zevkli oluyor.İnişi hiç sormayın:).Geçtigimiz sene memleketteyken her pedalda zirveye dogru tırmanırken Ordu'nun gece manzarasını seyretmek süper bir anıydı benim için.Hele zirvede kola ile cekirdek zevki yine aynı manzarayla.....(anlatılmaz yaşamak lazım) (Ha Boztepeden bahsediyorum.Kewser bilir :D )

Süper bir gezi olmuş.GEzilerinizin devamını dilerim.Artık tüm forumdakiler gaza gelip büyük bir gece gezisi organizesyonları düzenlerler artık :D