Androidli telefonlarla Navigasyon Programı tavsiyesi

Tepki
15
Sayın arkadaşlar,

Android telefonlarında bisiklet turlarının güzergah kaydı için genel olarak kullanılan ücretsiz bir program var mı? Ben I-Go kullanıyorum ancak tam anlamıyla detay kayıt yok...

Saygılarımla,
Not: Telefon Samsung Galaxy GT-I9000

Scudo

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Aklınızda bulunsun, iPhone'da MotionX-GPS diye bir program var. Tam bir outdoor programı.

• Beğen
Tepkiler: Muzaffer Gül

ASinanB

Daimi Üye
Tepki
187
Endomondo kullanıyorum, pro versiyonunu, ama ücretsiz versiyonda çok iyi, hem android hem iphone uygulaması var, ücretsizle pronun arasındaki tek fark pronun anlık hız ve anlık irtifa kaydını harita üzerinde göstermesi, otomatik facebook paylaşımını aktif ettiğinizde, tüm turlarınızı harita üzerinde facebook profilinizde görebilirsiniz ;)

bu gece yaptığım turun detaylarını buradan inceleyebilirsiniz (link)

• Beğen
Tepkiler: Muzaffer Gül
Tepki
89
ben hem igo hem sygic kullanıyorum. sygic biraz daha iyi. ücretsiz kullanabilirsin. google android diye bir site var, oraya üye ol. navigayon ve gps araçlarım bölümünde bir sürü program var. nasıl yükleyeceğini de yazıyorlar. oradan yüklersin. ayrıca navigasyonu kullanırken internet bağlantısına da gerek yol, gps yetiyor. ben arabada da kullanıyorum.

Tepki
34
Gps + Mobil Internet acik olunca, sarj su gibi bitiyor :)

Onun icin mapmyride'a uye olup antrenman rotasini onceden belirleyip, kilometre saati ilede ortalama hız, yol ve max hiz gibi degerleri gormek daha avantajli, bana gore :)

Tepki
15
@orcunkaralar

Çok teşekkür ederim tavsiye eden herkese. "my tracks" bana da en kullanışlı olan bir program gibi göründü. Kullandım, oldukça kullanıcı dostu bir program.
Teşekkürler.

Tepki
15
@ibrahim uzun

Sizin mesajı biraz önce okudum ve şimdi kullandım. Hakikaten en iyisi. Artık bu programı kullanacağım. Teşekkürler, selamlar, saygılar.

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
792
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ridewithgps programını denedim güzel, yola çıkmadan önce rotayı kolayca harita üzerinde çizip sonra o yol üzerinde gidebiliyorum, benim hoşuma gitti.

afsarbey

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Mosso
MERHABA ARKADAŞLAR TELEFONA YÜKLEYEREK BİSİKLET İÇİN KULLANABİLECEĞİM NAVİGASYON PROĞRAMI VAR MI?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@afsarbey
maps.me---here wego iki uygulamada mükemmel çalışıyor hocam.

@afsarbey Ayrıca internet olmadanda çalışıyorlar. Ki zaten internetsiz kullanıyorum.

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
En iyisi igo üstüne tanımam 2017harita yüklendiği zaman net olmadan sıkıntısız kullanırsın zaten hepsi aynı harita kullanıyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@el_Aksa_1903
Biraz resimlerine falan baktım bu uygulamanın, arazi bilgisi falanda var galiba hocam.
İyiyse diğer uygulamaları silip bunu kullanayım?