Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Androİd telefonlar hakkinda

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Arkadaşlar, android telefonlar hakkında detaylı ve güncel bilgilerin paylaşıldığı bir platform arıyorum. Androva.net gibi forumlar var ama ya çok üye ve görsel iolduğu için siteden bilgi almak sorun oluyor ya da bazı siteler aktif değil. Konu hakkında nereden bilgi alalım?

2. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    BlackBerry Z10 telefon iki haftaya kadar Türkiye'de satılmaya başlayacak. Bu mesajımı bir BlackBerry Z10 telefondan yazıyorum. Çok başarılı bir cihaz yapmışlar. Android telefon yerine BlackBerry Z10 telefon öneririm.

Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.
  3. Kkazim

Kkazim Forum Bağımlısı

Seviye:
    Telefon tavsiyesi istememiş ki arkadaş...

4. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

Android ile Appstore'un sınırları bile zorlanırken kimsenin tutupta Blackberry gibi kendine has sınırları olan bir telefonu alacağını sanmıyorum. Ki bu windows (8) için mobil cihazlara giriş konusunda geç kalınmışken ben ve benim gibi bir çok kullanıcının kolay kolay Android sistemli cihazlardan vazgeçeceğini sanmıyorum. Android sistem içinde Yusuf sanırım yabancı kaynaklar herzaman olduğu gibi yine daha güncel ve faydalı bilgileri içerecektir.

5. muratcolakoglu

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Ben tavsiye ettim. Nolacak?

6. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    forum.donanimhaber.com adresinden android cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

7. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Tüm yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Doğukan dediğin gibi yabancı forumlar çare olacak sanırım. Andronova sitesi güzel ama çok yavaş. Bir de teknoloji çok hızlı olduğundan versiyonu düşük bir androidin varsa bilgiye erişmek daha zor oluyor sanırım.

8. Mustafa Alatay

Mustafa Alatay Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Maxicep.com sitesini tavsiye ederim. Bayagi bilgi var arkadaslar pek cok konuda bilgi paylaşımı yapmislar

9. muratcolakoglu

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:

Blackberry Z10 ları incelemeden yazdığın belli. Yeni işletim sistemi ile o sınır dediğin herşey kalktı.

10. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    İncelemeden yazdığımı nereden biliyorsun? Evet çok güzel, harika desem mi incelemiş olacaktım?
    Blackberry durdu durdu da şimdi mi çığır açtı? Üstelik bu pastanın payını Samsung ve Apple paylaşırken...
    Hadi ben bilmiyorum, ön yargılarım var bu kadar insanın BB'ye geçmişten gelen bir önyargısı da olamaz sanırım.

shiftdelete.net/blackberry-z10

Samsung S3 platformundan + sı olmadan kendince yorumlamışken onca market ve desteği olmadan neden tercih sebebi olmalı ki? Tamam sen tercih etmiş olabilirsin ama bu sen tercih ettin diye de çok iyi olacak değil. Üstelik üç aşağı beş yukarı birbirlerine yakın özelliklerdeyken bu kadar yüksek fiyat politikası olup, diğer rakiplerine göre çok sonradan böyle bir ürünle piyasaya giriyorsa bir nedeni olmalı ama ne? Açıkcası hemen hepsini araştırırım ama bana bunlar pastadan pay koparabilmek için Nokia ve Blackberry'nin çırpınışları olarak görüyorum.

Caner B. ve Berk Mercancı bunu beğendi.
  11. muratcolakoglu

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Sınırlardan bahsediyor olman ıncelemediğinin yeterli kanıtıdır. Android işletim sistemli telefonların çok satması onları ıyı yada kullanışlı yapmaz sadece daha ucuz olduklarını gösterir. Android maalesef hantal bir işletim sistemidir. İsteyen kullansın ama ben uyarımı yaparım. Ben telefon markalarından bahsetmiyorum işletim sisteminden bahsediyorum. Blackberry bir işletim sistemidir. Z10'nu incelemiş olsan bunları yazmazdın.

12. Osman Selman

Osman Selman Kıdemli Üye

Seviye:
    yesilcin.com

13. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Aldığım günden beri sorun çıkaran (abartmıyorum, ilk günden beri sorunlu) markayı, bundan sonra çıkardığı modeller ne kadar başarılı olursa olsun kullanmam ben. Ömrümü yedi resmen