Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anadolu yakasından merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında murat sengul tarafından paylaşıldı.

1. murat sengul

murat sengul Üye

Seviye:
    Değerli dostlar Adım Murat , Ümraniye Şerifali bölgesinden katılıyorum 41 yaşındayım, motosiklet kullanmaktayım ancak hiçbir zaman bisikletin yerini tutamadığı için her zaman elim altında bir bisikletim oldu... doğrusu ikisinin yeride farklı ama şunu samimiyetle söyleyebilirim ki benim için bisiklet çok daha fazla öne çıkıyor.

2006 model trek 7.5',im var ona hanım ve oğlum el koyunca bende değerli bir ağabeyimizden deore donanımlı muhteşem bir specialized sirrus elit'ini alarak aranıza katılmaya karar verdim...

Hafta sonları özellikle pazar günleri gezilerinize eşlik etmeyi isterim. Saygılarımla

Barış Güney bunu beğendi.
  2. Kerem YILDIZ

Kerem YILDIZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba Murat Abi,

Şerifali'den olduğunu görünce yazayım dedim. Bende Şerifali'den Kerem. Yaş 26. Bende bu hafta sonu sedona yada merida alacağım. İsterseniz beraber de pedallayabiliriz.

3. murat sengul

murat sengul Üye

Seviye:
    :) çok memnun olurum Elalmış caddesi üzerindeyin... Umarım gönlünüze göre bir tercih yaparsınız, alınca haberleşelin çok güzel olur hatta akşamları 20 00 dan sonra bizim o rampaları tırmanmak çok keyif veriyor:)

4. Kerem YILDIZ

Kerem YILDIZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    bende bayraktar bulvarında sayılırım. yakınız :) size de sorayım. merida crossway 40 d mi sedona 331 mi?

5. murat sengul

murat sengul Üye

Seviye:
    ikiside çok güzel görünüyor :) Bence ağırlık takıntınız yoksa disk fren mantıklı seçim olur, fiyatları çok farklı değil. Corossway 'i de çok öneren var karar sizin.

6. sinan firidin

sinan firidin Yeni Üye

Seviye:
    Kerem merhaba bende turkis bloklarinda oturuyorum cannondale Quick 5 var isterseniz beraber turlayabiliriz

7. urascenk

urascenk Yeni Üye

Adı:
    cenk uras
    Merhaba, mesajları okuyunca oh işte bu dedim..:) Ben de Şerifali bölgesine taşındım maalesef diyeceğim ki "neden maalesef kısmı" ayrı konu... Şimdi efendim ben 45 yaşında bir adamım ve bu yaştan sonra delirdim. Sattım gitti arabayı ve bisiklet alıyorum bu hafta içinde. Büyük ihtimal Trek FX 7.1 falan olacak. Benim gibi yaşlı bir adamı da aranıza alırsanız size katılırım:) Aman asıl soracağımı unuttum. Şimdi benim ofis Feneryolu'nda. Şerifali- Feneryolu 10 km. Ama beni düşündüren şehir içinde Şerifali^den Feneryolu'na her sabah gidebileceğim hangi yol uygun olur acaba.. Öyle pek yorulan bir adam değilim de asıl derdim şu arabalar falan... Düşünüyorum düşünüyorum karar veremiyorum Örnek mahallesi üzerinden çevreyoluna çıkıp Göztepe üzerinden aşağı inmek mi mantıklı, Ataşehir Kozyatağı istikameti mi..? Sağlıcakla...

8. ss80MTB

ss80MTB Üye

Adı:
    Seçkin Ş.
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    aslında Anadolu yakasında oturanlar olarak hep beraber ayrı ayrı değildi birgün kesinleştirip buluşsak zamanla diğer gruplarda katılır aramıza ? Ne dersiniz ??

9. urascenk

urascenk Yeni Üye

Adı:
    cenk uras
    tabi güzel olur

10. ss80MTB

ss80MTB Üye

Adı:
    Seçkin Ş.
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Acele etmeye gerek yok ama askıda kalmayacak bir buluşma olsun zamanla büyüyecek bir grup değişik bir isim v.s v.s zamanla olur her şey ya bir gruba katılırız ya bir grubu aramıza alırız . Ben varım bu konuda tecrübeli arkadaşları da bekliyoruz...

11. urascenk

urascenk Yeni Üye

Adı:
    cenk uras
    siz nerede oturuyorsunuz?

12. ss80MTB

ss80MTB Üye

Adı:
    Seçkin Ş.
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Koşuyolunda oturuyorum , haftada 2 kez mutlaka sahile iniyorum caddebostan bostancı, bostancı sınırlarını geçmiyorum oradan sonra bisiklet yolu oluyor size mangal yolu, geçen haftada kanlıca ya gittim bazı yerlerde araç trafik sıkıntısı oldu ama genelde iyiydi.

13. Ünal Durmuş

Ünal Durmuş Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Mozaik bir anadolu takımı yakışır anadolu yakasına:) abiler ön ayak olsun bize:)

14. Schwarzeagle

Schwarzeagle Aktif Üye

Adı:
    Ozan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bostancı - moda arası gidip geliyorum. bugün gene aynı rotayı izledim. güzel bir bisiklet yoluna sahibiz. Avrupa yakasında böyle bir yol var mı tam bilmiyorum. Bir kaç gün içerisinde kadıköy den sarıyer'e sürmek istiyorum, ama yol konusunda tam emin değilim. katılmak isteyen arkadaşları beklerim.