Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anadolu yakasında haftasonu erken saatte çıkan var mı?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Can Teker tarafından paylaşıldı.

1. Can Teker

Can Teker Aktif Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Selamlar,

Şimdilik kondisyonum uzun turlara el vermediği için haftaiçi akşam ve haftasonu sabahları Fenerbahçe-Bostancı sahil hattında turluyorum. Haftaiçi akşamları kalabalıktan pek zevk alamadığım için haftasonları sabah 6:30 gibi çıkıyorum Koşuyolu'ndan. 1 aydır bu güzergahı kullanmaktayım. Malum hep aynı yeri gidip gelmek bir yerden sonra keyifli olmuyor. Var mı anadolu yakasında haftasonları erken saatlerde çıkıp da şehir içi turlar yapan arkadaşlar? Kullandığınız farklı rotalar varsa birlikte turlayıp hem yol öğrenmiş olurum hem de muhabbet edecek birileri olur. :) Şimdilik aldığım mesafe gidiş dönüş 50 km civarı en fazla. Ama eşlik eden birileri olursa daha fazla yol alabileceğimden eminim çünkü artık sıkıntıdan dönüyorum geri. :D

2. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bende sıkıntıdan dönüyorum hep 10 kmde :D

3. Can Teker

Can Teker Aktif Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Ben yine iyi gidiyormusum. :D Aslinda seleme guvensem daha farkli yollara girecegim ama yalniz cikmak istemiyorum. E performans yerlerde olunca da insanlarin pesine takilip sonra sehir disinda ben bittim demek de istemiyorum. Simdiye kadar bisiklete hep koy - kasaba gibi yerlerde bindim cocuklugumda. Oralarda yollar tenha oldugundan gunde 50-60 km bir sey yapmiyordu cocuk halimizle bile. 8-9 yaslarinda o celik dokuntu dag bisikletini ilk aldigimda bile gezilmedik yer birakmazdim. Orasi Babaeski, Kirklareli'ydi tabi. Ama Istanbul farkli. Bu yasimda bile trafige cikmaya cekiniyorum.

4. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aynen ben hep sahilden sıkılıyor şehir içine girince lanet edip eve dönüyorum ş içinde sürmek zevkten çıkıyor malesefki ülkemizde bisiklet kültürü yok 10 gündür bisiklet sürüyorum ş.içinde arabaya gerek yok arabadan daha hızlı işlerimi hallediyorum,ana yollarda tam bir işkence bisiklet sürmek malesefki