Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anadolu yakası sahil yolu

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında deutz tarafından paylaşıldı.

1. deutz

deutz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar buakşam yine sahildeydim (busefer bisikletsiz:( ).Merak ettiğim bir husus var,polislere bu 4 tekerlekli motorlar ne zaman verildi bilen var mı?

Bisiklet yolunda terör estiriyorlar, en ufak bir telsiz ihbarıyla sirenlerini çalarak sürat tatmini yapmalarıda cabası...Orası anayol değil,her an bir çocuk fırlayabilir önlerine. Öte yandan huzur bozduklarını düşünüyorum...

Ne zaman bu motorlara binmeye başladıklarını merak ettim çünkü birtanesi boş yolda zikzaklar çizerek gidiyordu, ya kullanmayı yeni öğreniyor yada keyfini çıkarıyor:rolleyes: Neyse fazla da karıştırmayayım, sizler ne düşünüyorsunuz?

2. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Polis'e de eğitim şart...

18 yaşında bir delikanlının beline tabancayı verip, üzerine üniforma giydirirsen...
    Bir debu tabancayı kullanma yetkisi verirsen...

En önemlisi bu yetki ve selahiyeti nasıl kullanacağının eğitimini VERMEZSEN...

Bu gördüklerin normal... Burası Türkiye...

NOT: Çimleri ezerek gezdiklerini görmedin galiba...

3. iLucky mT

iLucky mT Yeni Üye

Seviye:
    Hiç bir işe giremeyen, bir baltaya sap olamayanlar güvenlik görevlisi olursa böyle olur. Teksas şerifi sanki her biri, canımızı, malımızı koruyacaklar güya.
    Okulunu, ilmini irfanını okuyup da polisim diye gezinenleri ("gerçek" polisler kesinlikle hariç) görünce güvenlik görevlisinin bu kadarına da şükretmek lazım...

4. gurkanmemis

gurkanmemis Yeni Üye

Seviye:
    Yaklaşık 10 gündür görevdeler. Ancak seninde belirttiğin gibi terör estiriyorlar. Hem de sadece bisiklet yolunda değil. Ayrıca yüzlerinde de asayişi sağlamaktan çok hava atar gibi ifade mevcut.:boese157: