Anadolu performans hazırlık antrenman

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
@kudret kurtcebe

mesaj icin tesekkurler. Tamam ben yarin eksikleri tamamlarim ve saat 10da da orda olurum. Gorusmek uzere

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
gerek kubilay gerekse oğuzhana teşekkür ederim bu antremanda beni yalnız bırakmadılar ,,,,anadolu performansın bi kuralını bu gün kubilay yıktı 16-20 yaş arası genelde düşünüyordum ama kubilay 14 yaşında olmasına rağmen bu gün başıbüyük rampalarını kayış dağı rampasını son dragos rampasını devirdi yol bisikleti ile üstelik o yol bisikleti 10.5 kilo,,,demekki kubilay daha iyilerine layık 7.3 ile kubilay ortalığı yıkacak anadolu performans grubunun en genç maskotu artık kubilay oldu,,,,oğuzhanın alt yapı sağlam nedeni spor yapması, bu gün antremanın sonunda o cehennem dragosun duvar rampasını birinci olarak aldı artık gerek oğuzhan ve gerekse kubilay kesinlikle polinezde olacağız hedefleri yavaş yavaş büyüteceğiz ,,,,,garipçede çalışma yapacağız yalnız kubilayın ailesinin izni olması gerekecek bıçkıdere için ora ağır bi etap,,,,evet dostlar sabah gelen diğer dostumun arka bek çanta koyma yeri ona fazladan ağırlık bindirdi,bu tip antremanlarda bisikletlerimizin antreman moduna göre olması lazım fazla ağırlıklar bisikletten çıkartılacak ,,,çamurluk dahil ,arka çanta koymak için aksesuar çıkacak hatta far dahi gramın bile uzun yolda önemi vardır,,oğuzhan dostum, bisikletinin viteslerini tamir ettirmen lehine olacak gerçi bu gün bi sakatlık olmadı,,arka sırt çanta alınmadı ufak bel çanta ile geçiştirmece,,,ayın 19 şubatı hava kötü şimdilik, ayın 26 sına bakacağız polinez olabilir buluşma yeri üsküdar, ben bostancıda oğuzhan ile saat 09.00 da buluşurum ve saat 10.00 da kavacık girişine kubilay gelir genede kubilay cebini verir bahtiyar ve erkan ile üsküdarda buluşabiliriz ya da sahilde kavacık girişinde buluşuruz ordan polinez dönüş aynı yer olur,,,

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi,

asıl ben teşekkür ederim gerek bizi de dahil ettiğin için gerekse de çalışma boyunca tüm tecrübelerini bizlere sabırla aktardığın için.
vitesleri önümüzdeki ctesi bisikleti aldığım yere götüreceğim bir daha bakıma soksunlar. bugün bir aksilik çıkmadığına bende çok sevindim

kazasız belasız bol pedallamalar inş bundan sonra

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
@Kubilay Özgüç

nazar deydi sana abıcım. haftaya guzel olursa gıder alırız ıstesen :)

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
kudret abi + kubilay
bu cektıgımız fotoları nası koyabılıyorum veya gonderebılıyorum ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@CAVOGUZHAN

şimdi çekilen resimleri önce bilgisayarda paintte küçültmek gerekebilir picassa link en iyi link o linki kullanmaca ,,,,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kubilay Özgüç

tufaya bende geldim,,,yoksa seni uyarırdım kubilay, ama tam olarak kahvenin orda kalmışsa onu kahveci bulur ve pekte işine yaramaz bi daha gittiğimizde sorarız,,,,,

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
tura katılan arkadaşlara teşakkürler kudret abi genç arkadaş kazandık galiba berabergüzel turlar bizi bekliyor,polenez yuruna hisar dan erkanla beraber katılırız duruma göre görüşmek üzere

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
@bahtiyar közen

selamlar,
geçen hafta kudret abi + kubilay ve ben toplam 3 kişiydik ve cok keyıflıydı. ama inanıyrum ki daha fazla katılımlı cok daha zevklı olacaktır. umarım hafta sonu hava müsade eder poleneze gideriz. ( gerci baktıgım kadarıyla yagıslı gosterıyor ancak eger gelen olursa ben yağışta da varım )
kudret abi yönlendirmelerini bekliyorum. teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahtiyar közen

teşekkürler bahtiyar ,dostumuz kubilay bizim en genç maskotumuz,,,
evet bu şubat ayı bizi hapsedecek fakat sonunda bi pazar polinez deyip çalışmalara başlayacağız ,bu arada kartepe-rube mesafe olarak bostancı-kartepe -rube -bostancı tam 260 km ye denk gelmekte duruma göre bakacağız hazır olamazsak gidemeyiz,,,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@CAVOGUZHAN

oğuzhan günaydın,,,
şimdi yerler ıslak olduğu vakit genelde çıkmıyoruz,fakat sen çalışma yapabilirsin bu senin tabiki artı hanene yazacak,, o gün yüksek yerlerde yerlerin ıslak olabileceğini hesaba katmadım ve daha yeni dün akşam bitti temizliği bisikletin ,,,,,hafta sonu accuda duruma bakarım belli olmuyor cumartesi akşamından her şey değişiyor biz aportta oluruz,,,hava istediğimiz gibi olursa tabi yerlerin kuru olması ile bi polinez olabilir,,,,oğuzhan senle 09.00 da bostancıda buluşabiliriz,,ordan hareket ederek kavacıktan dostları alırız belli olmaz garipçe rampalarını ziyaret edebiliriz acelemiz yok zati martta sezon açılacak tam anlamı ile,,,,

(link)

accuya göre,19 şubat pazar güneşli duruma göre bakarız yerler ıslak olursa iptal, yalnız bütün hafta kar yağmur olacağından hafta sonunda yerler kolay kolay kurumaz durum lehimize dönerse ya polinez ya da garipçe yalnız garipçe rampalarını özledim,,,,

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
@Kudret Kurtcebe

Kudret Abi

sana da günaydın,

evet abi haklısın. ben o zaman hazır bir şekilde senden gelcek haberi beklicem. burdan takip ederim seni. eğer ok verirsen saat 9 da bostancı da buluşuruz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
20 mayıs için gidişte farklı dönüşte farklı etap düşündüm ,,,,,,şimdi bostancı dan 113 km maşukiye 18 km tırmanış ve 57 km topçular toplam 188 km feribot 24 saat var eskihisardan bisiklete para yok ,yalnız 44 km var bostancıya ,232 km de kalırız,,,,,güneyden yolu alırsak kısa olmakta kuzeyden yol uzuyor 260 km ,28 km karımız var,,,,,zati dönüşte sadece gebze -bostancı aynı olacak o da 40 km ,,,,,,, 4 km ise eskihisardan gebzeye tırmanış var rampa,,,turun bittiği yer topçular olarak hesaba katacağız topçulara varıldığında süre hesaplanacak,,,son 44 km hesaba dahil olmayacak serbest sürüş şekline geçilecek,,,evet bahtiyar sen ben erkan ve ogün saat 06.00 da bostancıda olmamız lazım ,,,ne kadar erken o kadar iyi 232 km bi günde bunu başarma daha kolay olacak gibi bu da tabi bıçkıderede 3-4 sefer ile mümkün olacak 160 km yi sekiz saate sığdırdık hesabı ona göre yapacağız 232 km yi 14-15 saate sığdırabiliriz gibime geliyor sana daha fazla yazacak 242 ye bağlanacaksın bahtiyar bu tur bizim ilacımız olacak ama bu ilaca ulaşmak için 160 km ler devrilmesi gerekiyor mart-nisan ağırlaştıralım olayları,,,,evet 6 mayıs son bi bıçkıdere yapalım derim 13 mayıs polinez deriz ve 20 mayısa hazır olduğumuz an bu işi bitireceğiz ,,,,,,

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
senle her yola varız abi çalışacağız

yilmaz kaynak

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Specialized
trenlerin iptal edilmesi avrupa yakasi icin isi cok zora soktu size 232 ise bize 282 olur ki buda gercekten zor o kadarini yapamayiz.Bu kartepeyi yaparsam konaklamali yaparim ben cadirda konaklama.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
anadolu performansın daha önce antremanlarına gelen arkadaşları başka etkinliklerde görmedim özellikle ogün-bugsbunny -ve bahtiyar -ve erkan pek lüpletme gezilerinde var olmadılar ,,onların bisiklete bakış tarzları ile benim bakış tarzım paralellik arz etmekte, gerek kubilay ve gerekse oğuzhan bu konuda serbestler ,,,,,gezi turlarına katılabilirler yalnız anadolu performansın antremanlarındaki farkı göreceklerinden eminim,,,bu işi hiç bi karşılık istemeden yapmaktayız,,,kimseyi formalara sokmanın anlamı olduğunu zannetmiyorum yoksa anadolu performans yazılı formalar yapabiliriz ama buna şiddetle karşıyım,,,,,bizim derdimiz üzerimize giydiğimiz formalardan önce sahada uzun yollarda ne olduğumuz ile , önemlidir anadolu performans içinde kişiler arasında asla rekabet yoktur anadolu performans kişilerin gelişimine ön ayak olur misyonu budur en genç dostlarımıza süratli bisiklet kullanmayı sevdirmek bizim derdimiz bu,,,,isteyen anadolu performansın antremanlarına katılabilir gelişmek isteyen herkezi bekleriz,,,etaplar arasında konum özelliği vardır ,bıçkıderede statü -prosedür başkadır burda herkez partneri ile baş başadır,,,çıkıştan 44 km sonra durulacağından mola vermeden gidilecektir daha önce gelenler bu durumu bilmektedirler,polinez ve garipçe etaplarında düşük tempolu arkadaşlar ile bıçkıdereye hazırlanacağız bıçkıderede herkez partneri ile olacak ya da tek kalacak lastik patlamasında kendi değiştirecek bu bakımdan bıçkıdere hepimiz için imtihan yeridir,,,,,bu imtihan bizi daha zor olan kartepe rubeye hazırlayacaktır,,,,,kartepe sözün bittiği yer olmaya 1000 yıllar boyunca var olmaya devam edecektir,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yilmaz kaynak

evet avrupa yaka için çok zor ,,,,,yılmaz bizede zor ama bu durumun ne olacağı 160 km lik etap olan bıçkıderede belli olacak daha önce 8 saate sığdırdık ama gene kısa zamanda çalışarak sekiz saate sığdırırız,,,

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.