Ana Bisiklet Katlanır Olur mu?

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
@burhan çetin giris modeli bildigim kadari ile vybe, orta ust segmentte ise d8 vitesse. vybecilar alinmasin ama abartmislar :) o 900a koyup 200 teklif edenler zaten baki. memleketimizin nadide mezarcilari bi baska konu.

• Beğen
Tepkiler: burhan çetin
Scudo
Tepki
139
İsim
ŞükrüGüllüoğlu
Bisiklet
Cannondale
Malum sitede aşırı fiyat isteniyor ikinci ellere. Sıfır fiyatının yüzde 70'inden fazla istenmemeli genel olarak. Tabi hiç kullanılmadıysa ya da birkaç ay önce alındıysa başka.

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@Alizee Tüm yorumlarınız için konuya yazan herkese teşekkür ederim vitesse d8 modelini forum üzerinden alıyorum yarın kısmetse.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dethagorf
Hadi hayırlı olsun. Kazasız belasız bol pedallı günler dilerim

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
Cok guzel secim. ana bisiklet katlanir olur mu sorusunun cevabi niteliginde model. hayirli olsun

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

cagugur

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
@dethagorf Bisikletim Sedona 301'di(hala duruyor). Şehir içinde kullanıp,rahatlıkla eve sokup çıkartmak için Dahon Vitesse D8 aldım. Şuanda ana bisikletim oldu. 50-60 Km mesafelere bile katlanır bisikletle gidiyorum.Kondisyon amaçlı onu kullanıyorum. Tek hoşuma gitmeyen yönü, ne kadar sağlam olsa da eklem yerlerinde ses geliyor ve esneme yapıyor. Süspansiyonsuz hayata alışmanız başta zaman alsada, alışınca sıkıntı yapmıyor.

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
katlanır mı, bisiklet mi diye soruyorsan elbetteki bisiklet, diğeri katlanır o başka bişey.
katlanır dışında her tür bisikleti seviyorum, eski katlanırlarda güzel tabi, ama gidon katlanmasın mümkünse olmuyo çünkü, rigid bi şekilde katlayamıyolar gidonu