Amsterdam Brüksel Turu - 1. ve 2. gün

five

Part time turcu
Tepki
3.962
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@bitinya_s

@bitinya merhaba,
Talin ve Viyana havaalanlarına bir kaç kutu bırakmışlığım var. :) Dönüşte kutu bulmak için bisikletçileri dolaşmak gerekebilir ya da Cenevre Havaalanı örneğinde olduğu gibi havaalanından kutu satın alabileceğiniz Avrupa Havaalanları var. Eğer gittiğiniz yerden dönüyorsanız kaldığınız otel vs. yerlerede de bırakabiliriniz. Dönüşte kutu bulma problemi benim için şu an tur planlamanın en önemli aşaması.

Kazasız ve keyifli turlar

five

Scudo

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.653
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Şu konuyu her gördüğümde bir gaza geliyorum, "Gidiyorum lan ben." diyorum. Sonra aklıma hanım, çocuklar, işler falan geliyor, "Hade lan oradan. Zamanın mı var sanki." diyorum. Üzülüyorum ?. Sizin adınıza sevindim ama ?.

Turgay Gürses

Aktif Üye
Tepki
218
İsim
Turgay
Bisiklet
Merida
@bitinya_s
Merhaba,
Giderken taşıdığım kutuyu gidince havalimanında çöpe attım. Dönüşte havalimanına gitmeden önce Amsterdam'da bisikletçilerden kutu aradım ama bulamadım. Mecburen havalimanından satın aldım. Önceden araştırmıştım havalimanında olduğunu biliyordum. Fiyat çok pahalı ama 23 eur, içime oturdu baya, hala saklıyorum kutuyu:)

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.088
Bisiklet
Trek
@Turgay Gürses
Siz bahsettiğiniz için cevap olarak yazıyorum da forumda okuyan herkes için geçerli. Yazdığınız dönemlerde aktif değildim forumda, zamanında görememişim.

Amsterdam tarafına bisiklet için gelen olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Kutu, çanta vs için fazlasıyla yerimiz var. Elimde uygun olan bisikletleri ödünç verebilirim, ufak tefek yedek parça, aksesuar temel tamir bakım gibi işlerinde yardımcı olabilirim. Rota konusunda bildiğim kadarıyla anlatırım. Son bir kaç aydır sürüş videolarını youtube'a koyup burada paylaşıyorum.
Kısaca Amsterdam'a yolu düşen, plan yapan olursa lojistik ve navigasyon konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum.

bitinya_s

Aktif Üye
Tepki
187
Bisiklet
Carraro
@Turgay Gürses
Hava alanından alma seçeneği mantıklıymış ama 23 euro gerçekten pahalı.

• Beğen
Tepkiler: Turgay Gürses

sebidos

Üye
Tepki
91
İsim
Ali Ö.
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Claud Butler
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yurtdışı bisiklet turu hayalimi sanırım emekli olduktan sonra gerçekleştirebilirim. Tabiki o kadar yaşlanabir ölmezsem... :)