Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amstel Gold

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Meriç Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Meriç Özcan

Meriç Özcan Yeni Üye

Seviye:
    Yine büyük bir yarış, yine müthiş bir finish. Andy son 10 km çok iyi kaçtı ama son tırmanışta yakalandı, Gibert müthiş bitirdi, geçen senenin benzeri bir finish oldu, Gilbert bu tür yarışlar için yaratımış müthiş bir yetenek..

2. çağrı ilter

çağrı ilter Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bu seneki diğer bahar klasikleri gibi Amstel de çok heyecanlı oldu. Schleckler ve Cancellara ilk defa birlikte yarıştı sanırım Leopard'da. Andy'nin nefesi yetmedi gibi. Gilbert Andy'nin gidemediğini de görünce harika atak yaptı. Keşke Roubaix gibi baştan sona izleyebilseydik diyorum ama son 2 saatlik kısım da Caner Eler'in yanına Aydan Çelik'in gelmesi ile yine çok güzel bir muhabbet eşliğinde geçti.

3. LEVENT AYDOĞAR

LEVENT AYDOĞAR Üye

Seviye:
    ben sevgili aydan çelik abimizie mail atmıştım.keşke üçünüz(caner eler-aydan çalik-dirc fehmeilen) bi yarış anlatsanızda kulaklarımızın pası silinse muhabbetınız cok güzel oluyo diye.o da cevaplamıştı levent her zmn bir araya gelemıyoruz die.allah duydu galıba sesımizi.bi baktık üçüde bi araya gelmış.yarışı anlattılar.keşke allahtan başka şeyde isteseydim be,tüh:)