Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amstel Gold Race

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında furious tarafından paylaşıldı.

  1. furious

    furious Yeni Üye

    Kayıt:
    5 Haziran 2007
    Mesajlar:
    25
    Beğeniler:
    18
    Şehir:
    istanbul
    Seviye:
    Bu hafta sonu Türkiye Bisiklet Turunun son etabı ile aynı zamana geldiği için 45. Amstel Gold Race pek hatırlanmamış olabilir. Ancak Eurosport bu turu canlı olarak yayınladı ondan sonra yarım saatlik bir yayınla Türkiye Bisiklet Turunun son kilometreleri yayınlandı. Forumda aradım ama bu turun sonucunu bulamadım. Merak edenler için;

    1 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 6:22:54
    2 Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Transitions 0:00:02
    3 Enrico Gasparotto (Ita) Astana
    4 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet 0:00:05
    5 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo
    6 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Farnese Vini
    7 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:07
    8 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:09
    9 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:00:11
    10 Chris Horner (USA) Team Radioshack
    11 Paul Martens (Ger) Rabobank
    12 Sergie Ivanov (Rus) Team Katusha
    13 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
    14 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank 0:00:17
    15 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
    16 Sylvain Chavanel (Fra) Quick Step 0:00:19
    17 Haimar Zubeldia Aguirre (Spa) Team RadioShack 0:00:21
    18 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:25
    19 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Quick Step 0:00:37
    20 Jurgen Vandenbroeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:46
    21 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:56
    22 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:01:11
    23 Robert Gesink (Ned) Rabobank 0:01:38
    24 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:02:02
    25 Fabian Wegmann (Ger) Team Milram
    26 Nick Nuyens (Bel) Rabobank 0:02:07
    27 Xavier Florencio Cabre (Spa) Cervelo Test Team 0:02:11
    28 Benoit Vaugrenard (Fra) Française Des Jeux 0:02:18
    29 Bram Tankink (Ned) Rabobank 0:02:25
    30 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel - Euskadi
    31 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:02:29
    32 Fabio Felline (Ita) Footon-Servetto 0:02:34
    33 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:02:36
    34 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:02:56
    35 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator 0:03:19
    36 Simon Geschke (Ger) Skil - Shimano
    37 Bert Scheirlinckx (Bel) Landbouwkrediet
    38 Jerome Baugnies (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator
    39 Roy Sentjens (Bel) Team Milram
    40 Andriy Grivko (Ukr) Astana
    41 Michel Kreder (Ned) Garmin - Transitions
    42 Michael Albasini (Swi) Team HTC - Columbia
    43 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel - Euskadi
    44 Geert Verheyen (Bel) Landbouwkrediet
    45 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Professional Cycling Team
    46 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel - Euskadi
    47 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana
    48 Rob Ruygh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
    49 David Loosli (Swi) Lampre-Farnese Vini 0:03:26
    50 Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana 0:03:28
    51 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel - Euskadi
    52 Kjell Carlstrom (Fin) Sky Professional Cycling Team
    53 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank
    54 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
    55 Maxime Montfort (Bel) Team HTC - Columbia
    56 Peter Velits (Svk) Team HTC - Columbia 0:03:32
    57 Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto
    58 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha 0:03:38
    59 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini
    60 Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux
    61 Johannes Frohlinger (Ger) Team Milram
    62 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo Bank
    63 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack
    64 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team
    65 Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux
    66 Biel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
    67 Christian Knees (Ger) Team Milram
    68 Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux 0:03:45
    69 Ivan Velasco Murillo (Spa) Euskaltel - Euskadi 0:03:52
    70 Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini
    71 Marco Pinotti (Ita) Team HTC - Columbia 0:03:59
    72 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
    73 Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto
    74 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Omega Pharma-Lotto
    75 Albert Timmer (Ned) Skil - Shimano 0:08:59
    76 Christopher Froome (Ken) Sky Professional Cycling Team
    77 Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team
    78 Bart Dockx (Bel) Landbouwkrediet
    79 Jacob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank
    80 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha
    81 Imanol Erviti (Spa) Caisse d'Epargne
    82 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
    83 Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team
    84 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator
    85 Kristjan Koren (Slo) Liquigas-Doimo
    86 Roy Curvers (Ned) Skil - Shimano
    87 Arnoud Van Groen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
    88 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
    89 Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto
    90 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
    91 Mirko Selvaggi (Ita) Astana
    92 Serguei Klimov (Rus) Team Katusha
    93 Kristof Vandewalle (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator
    94 Sander Armee (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator
    95 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale
    96 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
    97 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
    98 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank
    99 Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step
    100 Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto
    101 Dimitri Muravyev (Kaz) Team Radioshack
    102 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini
    103 Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux
    104 Xavier Tondo Volpini (Spa) Cervelo Test Team
    105 Staf Scheirlinckx (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:11:19
    106 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia
    107 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
    108 Jose Vinc Garcia Acosta (Spa) Caisse d'Epargne 0:11:37
    109 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:14:25
    110 Dario Cataldo (Ita) Quick Step
    111 Christian Meier (Can) Garmin - Transitions
    112 Dominik Roels (Ger) Team Milram
    113 Manuel Antonio Cardoso (Por) Footon-Servetto
    114 Koen De Kort (Ned) Skil - Shimano
    115 Thierry Hupond (Fra) Skil - Shimano
    116 Preben Vanhecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator
    117 Mouro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
    118 Addy Engels (Ned) Quick Step
    119 Sebastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet

    Diskalifiye olanları ayrıca belirtmedim.
     
    Bora TİRKİ, taner-ince ve Cem Unden bunu beğendi.
  2. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    37 yaşındaki Chris Horner 10. olmuş. Adamlar şarap gibi maaşallah
     
    taner-ince bunu beğendi.