Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

amortisör

Konu, 'Süspansiyon' kısmında nena tarafından paylaşıldı.

1. nena

nena Yeni Üye

merhaba
    Toplama bir bisikletim var.Amortisörünü değiştirmek istiyorum fakat marka bilgim az.Yaz için uzun yol planımız var.Bisikleti genel olarak asfalt yada toprak yolda kullanıcam Bu amaca uygun bir amortisör için önerebileceğiniz bir marka-model var mı?Yardım ederseniz sevinirim :)
    (Ortalama 150-200 ytl arasında birşey düşünüyorum)
    teşekkürler :)

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    nena merhaba

Öncelikle hoşgeldin.
    Minik bir hatırlatma, konunu doğru yere taşımak durumundayım. Bu bölüm sadece üyelerin ellerindeki parçaları sattıkları veya 2. el parça aradıkları bir bölüm.

Konumuza dönecek olursak bisikletinin 26" bir dağ bisikleti olduğunu düşünüyorum. Bütçeni de göz önünde bulundurarak sana RST veya SR Suntour'un (SR Suntour öncelikli önerimdir ekonomik ve sağlam olarak) kilitleme özelliği olan bir modelini satın almanı öneririm. Uzun yolda, özellikle bayır tırmanırken kilitlenerek yaylanması engellenebilen bir amortisör çok iyi iş görecektir.

3. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Suntour'un Axon D-RL modelini XCR nin alt modellerini araştırmanızı öneririm.

4. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Bende Rock Shox Dart 3 Maşa var(Gidondan lock out 'lu,Sertlik+Rebound ayarı var),maşa 400 km. sadece asfaltta,lock out açık olarak kullanıldı.

Eğer ilgilenirsen özelden ulaşabilirsin.

5. brkgktn

brkgktn Yeni Üye

Seviye:
    elimde satılık mazemeler var düşünürseniz msn adresim gktn__@hotmail.com beklerim carbon mazemeler de var ikinci el