Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

amortisör pompası?

Konu, 'Süspansiyon' kısmında emres91 tarafından paylaşıldı.

1. emres91

emres91 Üye

Seviye:
    Herkese iyi günler ,

2 gün önce reba race ön çatal aldım satıcı bana hava pompasının dahil olmadığını söyledi.Daha önce alanları merak ettim şimdi.

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kutulu gelen ürünlerde amortisör pompası kesinlikle çıkıyor. Ama bazı üretici firmalar kendilerine oem olarak kutusuz getirdikleri ürünleri satarken onlara pompasız geldiği için pompa vermeyebiliyor. Eğer sizin ürününüzde böyle ise pompa çıkmaması normal. Bunun Reba Race yada SL olmasıyla değil kutulu yada kutusuz olmasıyla alakası var...

HaliliOzturk bunu beğendi.
  3. emres91

emres91 Üye

Seviye:
    Markasıyla alakalı olmadığının farkındayım ancak sorduğumda oem de olsa verenleri duydum.Yada Firma sahibinin keşke benden alsaydında verseydim gibisine getirdiğindende olabilir.

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    O pompanın fiyatı yaklaşık olarak 30 €. Kutulu ürünlerde kesin çıkıyor, kutusuz ürünlerde ise yok. Eğer kutusuz satın alıp yanında pompa da alıyorsanız bunun bir kaç ihtimali olabilir. Ya satıcı pompa parasını çoktan fiyata dahil etmiştir ya da sizin dediğiniz gibi ondan alışveriş yapmadığınız için bir pişmanlık havası oluşturmak düşüncesi ile böyle söylüyordur.

Hasan Çağri bunu beğendi.