Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

amoeba kadro fikir

Konu, 'Kadrolar' kısmında hsntkr tarafından paylaşıldı.

1. hsntkr

hsntkr Yeni Üye

Seviye:
    selamlar arkadaşlar amoeba hussar kadro kullanmaktayım
    biraz yorgun ve yıpranmış bi kadro sanırım çünkü ben alan 3. kişiyim ve bir yarış görmüş
    sizce ne yapmalıyım :confused:şimdilik bi sıkıntım yok ama bi kadro almayıda planlıyorum
    şöyle 400 - 500 tl civarında fikir, öneri ve yorumlarınızla bana yardımcı olusanız sevinirim saygılar selamlar

2. kefallica

kefallica Forum Demirbaşı

Seviye:
    kadronun durumundan fazla emin değilseniz önce biraz tehşis edin derim..kadro neticede mekanik aksamları olan bir parça değil..furç yatağını, orta yatağı, mountları, kadro kulağı ve bağlantı yerini vs bi kontrol edin..önemli bi deformasyon yoksa, yada giderilebilir sıkıntılar varsa halledip uzun yıllar kullanabilirsiniz diye düşünüyorum...400-500 yi boşa harcama yani, bisikletin donanımlarına harca..ben olsam kırığı çatlağı olmadığı sürece bi kenara itmezdim amoeba hussar kadroyu : ) hatta sen sat bana :D

3. hsntkr

hsntkr Yeni Üye

Seviye:
    yok hocam hiç bir sıkıntı yok kadroda sıkı kadro çokta hoşuma giden bi model hussar istersen satarım neden olmasın :)

4. kefallica

kefallica Forum Demirbaşı

Seviye:
    du bi dakika : ) iş ciddiye bindi :D şaka maka bende kadro arıyorum..sen kadronun boyunu huyunu suyunu bana bi yaz bakalım fiyatıyla birlikte ö.m. beklerim :) şayet satasın varsa gerçekten...

5. Halil Ş

Halil Ş Üye

Adı:
    Halil Şişmanoğlu
    Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    dostum iyi bir kadro arıyorsan Whistle Miwok 1164 D sarı siyah kadroyu almalısın :D kıymetini bilmeyip satan bir arkadaşım vardı mesela, sonrasında bikaç bisiklet aldı topladı ama hala kadro arıyor :D

6. Kaan Elitok

Kaan Elitok Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    harbi satmayı düşünürsen bende alabilirim :)