Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

amoeba husser ayaklık sorunu

Konu, 'Amoeba' kısmında onurelmas tarafından paylaşıldı.

1. onurelmas

onurelmas Üye

Seviye:
    arkadaşlar amiiba hussarıma ayaklık taktırmak istiyorum. yolda belde giderken bazen park etmek istiyor insan ve dayayacak yer bulamıyor bisikleti. bana bisiklet ayaklıksız geldi. tamirci bu bisikletler böyle gelir dedi ve bir kaç bisiklet ayağı gösterdi. gösterdiği ayaklıkların hepsi kalitesiz ve kadroya bağlantı yerleri gözümü korkuttu. bana sanki onu kadroya vidalasalar kadrom zara görürmüş gibi geldi. onun için hala ayaklık taktıramadım. eğer bunu tecrübe etmiş bir arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

2. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=11137 Burayada yazdım. Bir başlıktan devam etsek daha iyi olurdu ama ne tür bir ayaklık alırsanız alın. Vidalamadan önce ayaklığın kadronun altına gelen yerleri eski bir iç lastikten ufak bir parça kesip takarsanız kadronuza zarar vermez. Ben şahsen öyle yaptım.

S.Cihan Seven ve onurelmas bunu beğendi.
  3. S.Cihan Seven

S.Cihan Seven Aktif Üye

Seviye:
    merhaba ben yakında Ankara daydın orsan yani erdoganlar bisikletten yeni bir ayaklık aldım cok güzel ve hafifte sayılır bana öyle geldi 20 ytl para verdim hulsar için getirdiklerini ve yeni geldiğini soylemişlerdi eger fırsat bulursam fotoğrafını eklerim.
    eğerki ayaklık kullanmak isterseniz alın tam hulsara göre ve güzel birşey...