Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

amoeba:hussar kron:xc-1000 sedona:711-v

Konu, 'Sedona' kısmında taxi_15 tarafından paylaşıldı.

1. taxi_15

taxi_15 Üye

Seviye:
    arkadaşlar ben bu üçünden birini alıcam allah izin werirse bu hafta size göre fiyat we performans açısından hangisi daha iiyidir çok kararsızım kullanan, daha önce kullanmış arkadaşlar weya fikrini danışmak isteyen arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim :)

2. ugurcani

ugurcani Kıdemli Üye

Seviye:
    daha bu markalardan hiçbirini kullanmadım ama tavsiyem sedona 711 olur

3. cagcagim

cagcagim Aktif Üye

Seviye:
    Üçü de fiyatının hakkını veren bisikletler. Ancak üçünden illâ birini seçmek gerekiyorsa Ameoba Hussar derim ben.

4. taxi_15

taxi_15 Üye

Seviye:
    arkadaşlar türkiyenin en büyük forum sitesinde bu markaları kullanan arkadaşlar yokmu 2 kişi mi war fikri olandamı yok :(

5. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    Kimseden cevap alamıyorsun çünkü daha önce bir milyon defa sorulmuş ve bir milyon defa cevaplanmış bir konu açmışsın. Forumda aynı soru her gün soruluyor ya da bu soruya da cevap olacak başka tavsiyeler veriliyor. Önceki konuları birazcık okusanız, bisiklet tavsiyelerini birazcık inceleseniz her gün bin kere aynı konu dönüp dolaşmaz. Siz de neden kimse bana cevap vermiyor diye üzülmezsiniz.

bu arada bence de Amoeba Hussar, diğerlerinden daha iyi bir bisiklet.

6. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba kardeş sedona 711 v kullanıyorum memnunum bisikletimden. Giriş için yeterli bir bisiklet olarak görüyorum, modifiye acık bir kadrosu var ilerleyen zamanlarda; ama sorun olan bir şey var sedona 711 üretimi bu sezon durmuş , bildiğim kadarıyla. bulabilirsen sedona 711 öneririm..
    Gelelim kron xc 1000 2008 kron xc 2000 kullandım kullanışlı bir kadrosu var modifiyeye acık , sürüş keyfi gayet guzel bir bisiklet ; xc2000 ile xc 1000 arasındaki tek fark ise disk fren var xc2000'de xc 1000 v frendir... Yani boyuna göre bulabilirsen xc 1000'de alabilirsin...
    Ameoba Hussar hakkında her hangi bir fikrim yok çünkü kullanmadığim bisiklet hakkında fazla bilgi vermek istemem...
    Dediğim iki modelden birini alırsan kesinlikle pişman olmayacağını düşünüyorum..Memnun kalırsın bisikletlerden..

taxi_15 ve ugurcani bunu beğendi.
  7. taxi_15

taxi_15 Üye

Seviye:
    hımm anladım nerden almamı önerirsiniz sedona sd711-v bildigim bir yer yok istanbul leventte oturuyorum en yakın shop nerdedir sizce?

8. tamerbasaga

tamerbasaga Aktif Üye

Seviye:
    dalgacı birader kactane aynı amaçlı başlık açıyosun sorduğun sorulara bak nerden 711 alabilineceğide sorulurmu az biraz araştır google a sedona yaz sitesine gir bak bakalım bayileri nerde onudamı foruma soruyosun

9. aykutkarasac

aykutkarasac Aktif Üye

Seviye:
    istanbul' da hiç bir yerde 711 yok.. hatta türkiye' de yok!.. benim geçen haftam bunu araştırmakla geçti.. ben de bundan dolayı 751 kadrosuna 711 ekipmanlarını toplattım Ankara Erdoğan' lar bisiklete.. ara yardımcı olacaklardır.. 711' den çok daha güzel bir kadro bence..

10. taxi_15

taxi_15 Üye

Seviye:
    sd751 in 20 inçlik kadrosu warsa bnde toplatırım o zmn kaça patlar bu bana?

11. teampasha

teampasha Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben 1yıldır Hussar kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim

taxi_15 bunu beğendi.
  12. taxi_15

taxi_15 Üye

Seviye:
    araştırdım hiç bi yerde bulamadım ne borla war nede 711-v çok biliosan bi yer söyle demesi kolay dalga amaçla deil kendini kasma sn satın alıcam rahat ol:boese157:

13. tamerbasaga

tamerbasaga Aktif Üye

Seviye:
    söylemiştim daha öncede sedonanın borla ve 711 in 18 kadrosu yok hiçbiyerde üretimi durmuş ben üsküdar bayisinden almıştım borla alıcaktım kadrosu yok diye 711 v aldım iyiki almışım

sizin ikametinize uygun istanbul bisikletle kaçkar bisiklet var diğer bayilerden almanızı tavsiye etmem bisikletin ilk bakımı sonraki bakımları var aldığınız yere götürmenizde fayda var ama aracınız olsada bisikletlede gitseniz uzak yere gitmek istanbul trafiğinde problem sedona ile kron başabaş hatta kron 1000 in siyahı daha iyi duruyor illa sedona diyosan beklemen lazım acil diyosan kronada ii diyolar

14. taxi_15

taxi_15 Üye

Seviye:
    kaçkarada bakdım bugün ama yok kalmamış ne borla war nede 711-v olsada kadrosu zor zaten hele 20 inçlik kadro onun için sedona benim için bitti diger 2 seçenek ise hussar we kron bu seçeneklerden birini bulursam kadrosu uygun onu alıcam allah izin werirse yaz bitmeden almayı çok istiyorum alıcan ilk işim resmilerini buraya koymak olucak :)

15. aykutkarasac

aykutkarasac Aktif Üye

Seviye:
    www.erdoganlarbisiklet.com adresinde bu haliyle de bisikletin fiyatı var. çok az bi kadro fiyat farkı var o kadar; 20-30€ bişeydi fark..