Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amoeba Hussar Çeşitleri Ve Nerden Alabilirim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Hashashin tarafından paylaşıldı.

1. Hashashin

Hashashin Misafir

Amoeba Hussar almayı düşünüyorum arkadaşlar sanırım fiyatı 600ytl civarı fakat bunun bi acera bide deore olanı varmış.Ayrıca bir de jump modeli varmış.Bende bunları bikaç gündür araştırıyorum.Bu modeller ve deore - acera farkı nedir acaba bide bana fiyatları hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim 1 hafta içerisinde bisikletimi almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim Özellikle fiyatları konusunda pek bilgi bulamadım bu farklı özelliklerinin.Ayrıca Acıbadem de oturuyorum en uygun fiyata taksitle alabilceğim yerler hakkında bilgide verirseniz memnun olurum.

2. Hashashin

Hashashin Misafir

yardımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    amoeba hussar deore 9lu sistem daha kullanışlı daha hafif olur.hussar aceralı olan ise giriş seviyesi hobi kullanıcısı olanlar içindir.eğer deoreli hussar almayı planlıyorsanız onun yerine amoeba scud öneririm.8li sistemin en iyisi olan alivio donanımlıdır.size deorenin performansını 8li sistem olarak size sunacaktır...

4. Serkan Yazıcı

Serkan Yazıcı Kıdemli Üye

Seviye:
    Kaçkar Bisiklet'ten amoeba bisikletlere bakabilirsiniz.

5. Hashashin

Hashashin Misafir

amoeba scud a baktım fiyatınıda inceledim ama bütcemi aşıyor malesef 600 ytl bütce için alabilceğim en iyi bisiklet sanırım amoeba hussar (aceralı olan).Başka bir önerilsi olan var mı? Peki bir de bu jump modeli çok fiyat fark ediyo mu acaba ve ne gibi bir getirisi var?