Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amoeba Hussar Bkım ve Tamiri Hakkında

Konu, 'Amoeba' kısmında SyncMaster tarafından paylaşıldı.

1. SyncMaster

SyncMaster Yeni Üye

Seviye:
    Herkese Selam;

Birkaç gün önce 2. el bir Amoeba Hussar aldım. Ama aldım derken arkadaşım iş gereği İstanbul dışına tayin olunca oğluna ait olan bisikleti götürmedi ve bana verdi. Ancak oğlu ele avuca sığmayan biri ve bisiklet oldukça hırpalanmış durumda. Ayrıca bu tür bisikletler konusunda pek fazla bilgi sahibi değilim. Ayrıca bisikleti teslim alınca benim büyük oğlan ensemde boza pişirmeye başladı ve benimde bir an evvel bu bisikleti bir yere gösterip baktırmam lazım. Ancak şunuda ifade edeyimki bu iş için şu aşamada çok fazla bir bütçe ayırma lüksüm yok. Bu sebeple sizlerden İstanbul / Anadolu yakası - Kadıköy'de bisikleti gösterebileceğim ve gerekli bakım ile parçaları temin edebileceğim en hesaplı ve konusunda uzman yerin adresini isteyeceğim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

İyi forumlar.

2. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    fenerbahçe stadıgnın oralarda bı yerlerde delta bısıklet olması lazım sıze en yakın o ve işinde de ıyıler.

3. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yeşil bisiklet size ne kadar uzaklıkta bilmiyorum ama sanırım fazla uzak değil...Kesinlikle tavsiye ederim Gürsel bey ve işinde oldukça deneyimli ekibi size yardımcı olacaktır.