Amoeba Ayarlanabilir Gidon Boğazı - Hediye!

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Herkese merhaba,

Bundan yaklaşık iki sene önce bir forumumuzda açılan soru cevap yarışması vasıtasıyla, Konya'dan, Mesut Girgiç'ten bir adet stem bana hediye gelmişti. O dönemde bir arkadaşım bisiklet toplamayı planlıyordu. Ancak bunu gerçekleştiremedi. Zaman geçti ve bu parçaya ihtiyacım olmadığını anladım. O yüzden hediye olarak gelen stem'i hediye olarak vermeye karar verdim.

http://i150.photobucket.com/albums/s104/shakaofthezulu/stem1.jpg

Bir gidon boğazının hayatınızda değiştireceği şeylere dair en içtenlikli mesajı yazan kişiye, kargo karşı taraf olmak üzere ücretsiz olarak parçayı göndereceğim. 21 Mart Pazar günü saat 18:00'e kadar gönderilen mesajları değerlendireceğim. Kolay gelsin. :D

Boyut oversize ve 24.5 mm'dir. Ağırlık 260 gram. Açısı ayarlanabilir.

Scudo

yasin tütüncü

Daimi Üye
Tepki
8
s.a abi bisikletim kron gidonu yok lütfen lise öğrencisiyim bütçem kısıtlı bursadayım cep telefonum
05399546427
msn:bursa-yasin@hotmail.com
ekle görüşelim abi siftah bnden

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
Belki Bu Boğaza İhityacım Yok Ama Bu Davranışınızdan Dolayı Sizi Gerçekten Tebrik Ederim.. Yardımlaşma,Dayanışma Bir Toplumun En Büyük Hazinelerinden Biridir.. Bunu Yaşattığınız İçin Size ve Sizin Gibi Böyle Hayırlı İşler Yapan Tüm Dostlara Selam Olsun..

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
@yasin tütüncü

Sevgili Yasin,
"Bir gidon boğazının hayatınızda değiştireceği şeylere dair en içtenlikli mesajı yazan kişiye" şeklinde yazdım başlığa. Bu parçaya en çok ihtiyacı olan kişiyi ancak bu şekilde bulabileceğime inanıyorum. Çok mesaj atmana gerek yok, bir tane güzel mesaj yazarsan yeterli olur. Pazar günü kararımı vereceğim. ;)

Üzülme darılmaca olmasın.
Anlayışın için teşekkür ederim.

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
sizi tebrik ederim bu davranışınızdan ötürü...:in: :in:

yasin tütüncü

Daimi Üye
Tepki
8
özür dilerim abi tam okumamıştım özür dilerim ama yaptığınız davranıştan dolayı sizi tebrik ederim ben olmasam bile başkası yinede sevinmiş olur

Tepki
2
Ben bu foruma yeni katıldım ve toplamaya çalıştığım bisikletime parçalar ararken böyle etkileyici bir olayla karşılaştım.
Bir gidon boğazının hayatımızda değiştireceği değil değiştirdiği şeyi gördüm sayenizde.
Basit bir gidon boğazının insanlar arasında budenli bir dayanışma kuracağı 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi:)

Tepki
3
Selamlar

İşin açıkcası Bir gidon boğazının hayatımda değiştireceği şeyleri düşünüp buraya yazacağımı hiç düşünmezdim:) şaka gibi şimdi gecenin 2'sinde oturdum bunu düşünüyorum :D Davranışınızdan dolayı sizi tebrik ederim...

Taner Kafes

Daimi Üye
Tepki
30
böyle bir şey yaptığınız için size mersin adına teşekkür ederiz

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Tebrikler Barış, umarız ihtiyacı olan bir arkadaş faydalanır.
Sevgi ve dostlukla...

Cebrail ŞEKER

Forum Demirbaşı
Tepki
409
bizde bir kaç arkadas durumu olmaya birisne bisiklet topluyoruz eğer vermek isterseniz sizin adınıza kullanabiliriz...

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Şu ana kadar katılanlar:

yasin tütüncü
street
hoochie
ferhat köse

(son iki üyemiz özelden ulaşmışlardır)

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
uzun boylu birisi olddugum için sırt ağrımdan kurtulabilrim istediğim açıya getirerek ama benden daha çok ihtiyacı olan varsa o alsın tabi.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@Barış Kılınç

Barış bey tebrik ediyorum sizi.. Gerçketen forum içinde canlı bir hareket oldu bu..

Yalnız listenizi oluştururken size özelden değilde bu başlık altında buraya yazanlardan seçerseniz bizde yazılanları görmüş oluruz. Böyle daha şık olacağını düşünüyorum..

Teşekkürler...

yoldas7

Forum Demirbaşı
Tepki
53
bisiklet artık üstündeki ağır yükü taşımıyamıyordu,
uzun, dar, çamurlu ve zorluklarla dolu çakıllı bir hayat yoluydu,
boynunu kaldırmak istiyordu ama kaldıramıyordu,
ama bir gün gelecek, o gün elbet gelecek diyordu,

tebrik ederim güzel bir düşünce. gece nöbet sıkıntısı işte. kazanan arkadaşı şimdiden tebrik ederim. öylesine yazdım yarışmak için değil :) .

yoldas7

Forum Demirbaşı
Tepki
53
o gün geldiğinde boynum dik, gökyüzünü selamlayacağım.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Ne işle uğraşıyoruz İbrahim bey..

Selamlar bu arada..

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
@Tolga Ayla

İlginiz için teşekkür ederim Tolga Bey. Bana özelden ulaşan iki üyeyi bu başlık altına yazmaları için zorlayamazdım diye düşünüyorum. O yüzden son katılım süresinden önce bir güncelleme yaparak benimle irtibata geçtiklerini belirttim ki, sonradan itiraz olmasın. :eek:

Katılım süresi bitmiştir. Herkese ilgilendikleri için çok teşekkür ederim.

Katılımcılar:
yasin tütüncü
street
hoochie
ferhat köse
GokmenOzyurt
yoldas7 :)

Bir iki saat içinde tüm gönderilenleri okuyup, karar vermeye çalışacağım. Dilerim sonuç kimseyi üzmez. Şimdiden güle güle kullanılsın diyorum. :)

HSYN

Üye
Tepki
11
Sonuç ne olursa olsun davranışın örnek alınacak cinsten, tebrikler...