ammaco marka bisiklet

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
merhaba. ammaco markalı bir bisiklet buldum internette mtb araştırırken. orta sınıf 500-700 liralık bir bisiklet alıp kendimle birlikte bisikletimi geliştirmek istiyorum. 26" bisikletini buldum bu markanın ve fiyat görüntü uyumu iyi gözüküyor. emin olamadım. kullanan ya da incelemiş olan var mı?

(link)

böyle bir ilan var mesela.

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Merhaba. Çok yakından gördüğüm ve incelediğim bir bisiklet. O fiyata değer. Başlangıç bisikleti olarak güzel bir seçim olabilir.. :)

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
teşekkürler.
peki yakalamışken sorayım kron xc250 ya da 500 mü alırsın (ikinci el) bunu mu ? bisiklet yetmedikçe yükselteceğim anlatabildim mi :) baktım aynakol zorluyor tamam değişecek. vitesler yetmiyor değiş gibi :))

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
benden ufak bir tavsiye, 21 vites yerine en düşük 24 tercih etsen daha iyi olabilir.

Saygılarımla.

Tepki
37
Bisiklet
Trek
Dağ bisikleti almanız şart mı, toprağa araziye girmeyecekseniz, yol bisikleti size daha uygun olabilir.

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
teşekkürler. marka model karşılaştırmalarında tercih etkenlerinden biri olacak :)

aslında amacım ilk olarak arazide sürmek ondan sonra ulaşım için kullanmak. formuma güvendiğim için ve çanakkale küçük bir yer olduğu için lastik değişimi ile günlük ulaşımı çözebilirim. onun haricinde 35 yıllık bir beldesan ince tekerim var onun da tamirini yapıyorum :) ama haklısınız acemiliğe gelip bisiklet kullanımı zorlaşabiliyor yanlış tercihlerle. düşündüğünüz için teşekkürler :)

@yasin kara bursa

marka model tercihlerinde belirleme kriterlerimden olacak teşekkürler :)

@ömer faruk erdoğan

aslında amacım ilk olarak arazide sürmek ondan sonra ulaşım için kullanmak. formuma güvendiğim için ve çanakkale küçük bir yer olduğu için lastik değişimi ile günlük ulaşımı çözebilirim. onun haricinde 35 yıllık bir beldesan ince tekerim var onun da tamirini yapıyorum :) ama haklısınız acemiliğe gelip bisiklet kullanımı zorlaşabiliyor yanlış tercihlerle. düşündüğünüz için teşekkürler :)