Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ammaco marka bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Şevket Akça tarafından paylaşıldı.

1. Şevket Akça

Şevket Akça Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    merhaba. ammaco markalı bir bisiklet buldum internette mtb araştırırken. orta sınıf 500-700 liralık bir bisiklet alıp kendimle birlikte bisikletimi geliştirmek istiyorum. 26" bisikletini buldum bu markanın ve fiyat görüntü uyumu iyi gözüküyor. emin olamadım. kullanan ya da incelemiş olan var mı?

Ammaco MTX 650 26" HD M Dağ Bisikleti Fiyatı - Taksit Seçenekleri

böyle bir ilan var mesela.

2. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba. Çok yakından gördüğüm ve incelediğim bir bisiklet. O fiyata değer. Başlangıç bisikleti olarak güzel bir seçim olabilir.. :)

3. Şevket Akça

Şevket Akça Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    teşekkürler.
    peki yakalamışken sorayım kron xc250 ya da 500 mü alırsın (ikinci el) bunu mu ? bisiklet yetmedikçe yükselteceğim anlatabildim mi :) baktım aynakol zorluyor tamam değişecek. vitesler yetmiyor değiş gibi :))

4. ysnkara

ysnkara Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    benden ufak bir tavsiye, 21 vites yerine en düşük 24 tercih etsen daha iyi olabilir.

Saygılarımla.

5. ömer faruk erdoğan

ömer faruk erdoğan Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Dağ bisikleti almanız şart mı, toprağa araziye girmeyecekseniz, yol bisikleti size daha uygun olabilir.

6. Ahmet A. Atalay

Ahmet A. Atalay b,Twin

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ammaco Markası Salcanonun Yurt Dışına Açılmak İçin Kullandığı Bir Marka.... Hatta Model Numarası Bile Aynı Oluyor Mesela Salcano Xrs300 Ammaco Xrs300

Şevket Akça ve SerkanH bunu beğendi.
  7. Şevket Akça

Şevket Akça Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    teşekkürler. marka model karşılaştırmalarında tercih etkenlerinden biri olacak :)

aslında amacım ilk olarak arazide sürmek ondan sonra ulaşım için kullanmak. formuma güvendiğim için ve çanakkale küçük bir yer olduğu için lastik değişimi ile günlük ulaşımı çözebilirim. onun haricinde 35 yıllık bir beldesan ince tekerim var onun da tamirini yapıyorum :) ama haklısınız acemiliğe gelip bisiklet kullanımı zorlaşabiliyor yanlış tercihlerle. düşündüğünüz için teşekkürler :)

marka model tercihlerinde belirleme kriterlerimden olacak teşekkürler :)

aslında amacım ilk olarak arazide sürmek ondan sonra ulaşım için kullanmak. formuma güvendiğim için ve çanakkale küçük bir yer olduğu için lastik değişimi ile günlük ulaşımı çözebilirim. onun haricinde 35 yıllık bir beldesan ince tekerim var onun da tamirini yapıyorum :) ama haklısınız acemiliğe gelip bisiklet kullanımı zorlaşabiliyor yanlış tercihlerle. düşündüğünüz için teşekkürler :)