Amerika'da Yeni Elite Master Bisiklet Takımı(m)

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Merhaba arkadaslar.
21 yildir yol yarisciyim ama ilk defa kendi takimimi kurdum. Sponsorlar tum yaris masraflarimizi karsiliyor ve uniformalarin disayni bitti. Bu siteden gorebilirsiniz: (link) Umarim hosunuza gider.
Diger sahse web adreslerim:
(link)
(link)
(link)

http://web.mac.com/peterhalldesign/Peter_Hall/Media/transparent.gif

Hoscakal,
Murat Altinbasak
M1 Racing

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
yürü be murat kim tutar seni :D . murat bizim siteyi amerikalı arkadaşlarında biliyormu takip eden, beğenen varmı ? :)

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Amerikali arkadaslarimin bu siteden pek haberleri yok. Olsa bile, Turkceyi nasil okusunlar? Haluk Sarci adli sporcu arkadas var, belki takip ediyor..

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
Murat tebrikler, başarılarının devamını dilerim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Toofast4u

murat abi keşke türkçe olsa siteniz ingilicem yeterli kalmıyor daha güzel takip eder bakabilirdim

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Sagol Mustafa Abi..
Bu arada.. bir genc sporcu alabilirim misafirim olarak bu yaz.. Haftada 3-4 kere yaris var, hafta ici, hafta sonu. Cok super form kazanilir. Powertap kullanarak antranorluk yapiyorum..iyi potensiyali olan sporcu var ise, bana yazip ayrintilari konusabiliriz.
En buyuk sorun visa almak- gencler icin daha zor oluyor..

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Konuyu okudugum anda ben de orada olmayi ne kadar istedigimi dile getirecektim ki zaten son mesajinda buna deginmissin.
Orada ne kadar fazla yaris oldugunu biliyorum.Atletizm yaptigim zamanda, antrenorum de Amerika'ya sik sik giderdi ve orada kosu yarislarinin da ne denli fazla oldugundan bahsederdi.
Yillardir istedigim birsey bu.Ozellikle Amerika'da ve yol bisikleti alaninda adimizi duyurmak adina ben gelmeye talibim.
Tabi siz de uygun gorurseniz.

• Beğen
Tepkiler: Elman TEMEL

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Olsun olsun.. 25'de genc sayilir.. Ben 38'e giriyorum Mart'ta.. Yinede buranin elit ve Pro-Am yarislarina katilip rakip olabiliyorum. 2007'de toplam 7,000 mil (10,000+ km) surdum bisikleti. Baska turlu olmuyor buranin yarislarinda. Her neyse.. konusalim. Esimi ve ogulumu TR'ye gonderebilirim 1-2 ayligina bu yaz.. Bos evi bisiklet sporcu doldurup hep beraber yarislara katiliriz..

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
Cox and Attleboro Criterium 2007, fotoğraflarını gördüm ( @ flickr) çok güzel çıkmışlar.
Kış aylarında idmanları nasıl yapıyorsun, yol antremanlarına ara verdiğiniz aylar varmı?
Eğer varsa bu aylarda crosstraining'mi yapılıyor?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
vay be düşünsene abi gelen sporcu yanında iyice pişiyormuş birde orda iyi dereceler yapmaya başlarsa artık orda kalabilir biile sporcu olarak belki beğenirler vay be süper bir fırsat sizin gibi kişiler çok lazım

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Ama olayın asıl ilgi çekici yanı bi sürü sponsor buluyorsun takım kuruyorsun bizde nerde öyle sponsor falan olanlar da bırakıyor bisikletçileri

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
@canyon

kardeş genç olsan sen gitmeliydin .zamanında iyi sporcuydun seni biliyorum antalyadan. elinden tutan olsaydı şimdi avrupadaydın .

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ahh Beee GeÇtİ GÜzel GÜnler Aba Şİmdİ Bİle BaŞlamayi DÜŞÜnÜyorum Ama Nerde Ne Malzeme Nede Bİnİcek Bİsİkletİm Var

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
@Mustafa İçdağ

16 Eylul'de cok kotu dustum. Bu yuzden 2007 sezon o gun bitti benim icin. Ekimin sonuna kadar [6 hafta] ciddi sekilde dokunmadim bisiklete. Cok deri kayipim vardi.
Video: (link)
Fotolar: (link)

1 Kasim da basladim 2008 hazirliklara. Son 4-5 haftadir her gun antrman var. Hafta arasi genelde 1 saat aksamlari iceride pedal ceviriyorum. Hava durum cok iyise, is yerime bisikletle gidiyorum geliyorum. Hafta sonlari genelde 3+ saat Cumartesi Pazar, pist bisikletimle, disarida soguk'ta. Hava cok pis olunca iceride yapiyorum, roller'larim var. trainer'im var. Tabi her antrenmanimi benim sahse antrenor hazirliyor gonderiyor 2-3 haftada bir, Powertap den gelen bilglileri degerlendirip. (Her aksam dosyalari gonderiyorum, o takip ediyor power profilleri.
Cyclocross bisikletim var ve ara sira ormanin icine kayboliyorum bir kac saat. Bir tane Cross yarisa katildim gecen ay, sadece antreman icin. 62. oldum! Ben kosamiyorum.. Kazada saga ayak bilegimi incilttim. Kosunca ve bariyerlerden atlayinca..sorun. Bisiklette sorun yok.

Afe4

Üye
Tepki
30
Murat,
Merhaba. Bende 15 seneden beri ABD'de(Charlotte,NC) yasiyorum.Son 3-4 yildan beride yas gruplarinda(age groups) hem bisiklet hemde triathlon ve duathlon ile ilgileniyorum.
Ayni zamanda oglumda Universitede okurken okul bisiklet takiminda yaristi.
Ergomo power meter ve Computrainer kullaniyoruz.Ayni zamanda rollerda var.
Yaris sezonuna daha bir iki ay oldugu icin su anda daha cok base building asamasindayiz.
Yeni sezonda takiminla basarilar.

Ali Albayrak

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@Toofast4uMurat tebrikler. Umarım güzel sonuçlarla iyi bir sezon geçireceksiniz.

Benim merakım; acaba takım formanızdan satın almak istesem, böyle bir uygulamanız olacak mı?

http://bp1.blogger.com/_3QJyLtX4SAI/R3wciGsrb4I/AAAAAAAAA10/UkajuCOQlug/s400/Millwork+One+Racing+Mockup+1.jpg

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

yasin cb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.568
Tebrik ederim, darısı Türkiye de takım kurmak isteyenlere...

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
@Doubleplay

Super! Cok sevindim cok sagol yazdigin icin. NC'deki klub ve takim sizi tatmin etmiyorsa, Millwork One Racing'e katilabilirsiniz.
Benim babam'da yarisciydi zamaninda.. Rifat Caliskan'in yaninda. Oglum dort yasinda bakalim bu hastalik ona bulasicakmi..
Her iki fotoda babam ve ben en soldayiz..

http://photos1.blogger.com/blogger/6371/1281/400/Match%20Sprint2.jpg

Corum Hitit Kupasi 1989:

http://photos1.blogger.com/blogger/6371/1281/400/Corum.jpg

• Beğen
Tepkiler: ismail issi