Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

amazondan bisiklet?

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında Burak Oztarak tarafından paylaşıldı.

1. Burak Oztarak

Burak Oztarak Üye

Seviye:
    Merhabalar amazon internet sitesinden bisiklet bakıyor arkadaşım, ilk bisikleti olacak bub yüzden bana markalar hakkında sorular soruyor.Yalnız şöyle bir durum var amazondaki dağ bisikletleri markaları gmc, cadillac, mongoose, diamondback ve kawasaki gibi ilginç yada bana ilginç gelen markalar.

Acaba bu markalarla ilgili bilgisi olan varmı çok fiyatlı olanlarda var içlerinde? Güzel bisikletlermi yada Türkiye'de parça sıkıntısı olurmu?

2. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,

Amazon Türkiye ye gönderi yapıyormu. Önce bu konuyu araştırın.

3. derşan sezer

derşan sezer Forum Bağımlısı

Seviye:
    yollamıyorlar.Öncelikle yurtdışından bisiklet sipariş etmeyin zararlı çıkarsınız gümrükten geçmez.Yurtdışından anca bir tanıdıgınız vasıtasıyla alabilirsiniz en garantisi budur tecrübeyle sabittir.Ve yurt dışından bir bisiklet alınıcaksada muhakkak burda olmuyan çok çok özel bir model olmalı.yani karbon bir swork el yapımı bir cinelli gibi gibi..trek mrek için değmez zaten burda bir araba varlar.

Doğu Biçer bunu beğendi.
  4. bahadır76

bahadır76 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    yurt dışından toptan bisiklet almak çok zor iş ve dendiği gibi yollamıyorlar. ancak bazı sitelerden kadro getirtebilirsiniz.
    yukarıda yazılan bisiklet markalarından sadece mongoose'u biliyorum. mtb arıyorsan iyidir. sadece çeşitleri az. kawasaki'yi de duydum da nasıl olduğunu bilmiyorum çok bir bilgim yok.
    amazon'dan cd, kitap alın da bisiklet almayın sakın. zaten artık alışverişi kesmiş durumdayım o siteden. bir çok siparişim kayboldu.

5. Burak Oztarak

Burak Oztarak Üye

Seviye:
    yurtdısışında oturan yakınlar var.bisikleti alıcak kişi sürekli amazondan alışveriş yapmakta, o konuda sıkıntısı yok ben sadece markaları merak etmiştim:)

6. randie

randie Aktif Üye

Seviye:
    Zaten amazon kitap/DVD/BR vb. dışında Türkiye'ye hiçbir şey göndermiyor..

7. Yunus YILMAZ

Yunus YILMAZ Forum Bağımlısı

Seviye:
    bu markalardan mongoose var.
    Bir arkadaşımın çift süspansiyon ve gayet memnun ...

Burak Oztarak bunu beğendi.
  8. Burak Oztarak

Burak Oztarak Üye

Seviye:
    Direkt olarak Türkiye'ye gönderilmeyecek zaten , ulaşım açısından sıkıntı yok markaları sormuştum ben :)

9. randie

randie Aktif Üye

Seviye:
    Yurtdisindan bisiklet almak guzel dusunce. Cunku bizdeki fiyatlarin yarisina hatta ucte birine bulunabiliyor. Ama baskasina da aldirsa Turkiye'ye ulastirilmasi, teslim alinmasi kolay degil. Yazdigin markalar icinde bir tek Mangonoose'yu duymustum. Tanindik markalardan sasmamakta yarar var.

10. bislet

bislet Kıdemli Üye

Seviye:
    Amazon gibi alışveriş siteleri özellikle Türkiye ile çalışmadıklarını söylüyorlar,bunun sebebi nedir?Gümrüklerimizdemi sorun var yoksa insanlarımızdamı?

Oğuz Özcan bunu beğendi.
  11. derşan sezer

derşan sezer Forum Bağımlısı

Seviye:
    hernekadar biz kendimizi gelişmiş ülke olarak görsekde adamlar bizi 3. dünya ülkesi olarak gördükleri için ona göre muamele yapıyorlar.Zaten tv de haberleri izleseniz yada iki gazete okusanız sanırsınızki türkiye dünyayı yönetiyor ama işler gerçekte öyle değil adamlar yollamıyor çünkü gümrüklerimizde acayip bir skıntı var çok fazla hırsız var gümrükde nereyse bütün görevliler hırsız böyle oluna ürünler kayboluyor faiş fiyata müşteriye ulaşıyor böyle bir ton ıvır vızır.Siz böyle bir müşteriylemi çalışırdınız yoksa gelişmi bir ülke ilemi?

bislet ve Halil Çoban bunu beğendi.