Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amazon, Ebay kulaklık almak

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında I am the Uptown R. tarafından paylaşıldı.

1. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba.Günlük olarak normalde Beats'ın tour ve Solo 2 modellerini kullanıyordum müzik dinlemek için.Ancak tour pert'e çıktı.Solo 2'yi de sürekli çantasına koy, boynuna tak, kafaya tak sonra yamuk duruyor mu diye bak gibi şeylerden sıkıldım.Bu yüzden yeni bir kulaklık alacağım.Kulaklık earbud.Bilirisiniz kulağın içine koyduklarımızdan müzik dinlerken.90 dolar gibi bir fiyatı var.75 dolar'ı geçtiği için kdv öderim bu kesin.Kutusu da oldukça küçük.Merak ettiğim sizce başka ne öderim? Ya da tahminen, gümrüğe takılır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :srnsml:

2. ingilteredensatinal

ingilteredensatinal Yeni Üye

Adı:
    ingilteredensatinal
    Seviye:
    urunun fiyati paketin uzerinde herhangi bir yerde yaziyor ise %20 vergisini odemeniz gerekli.

paket kapiniza kadar gelir

baska ilave masraf cikmaz.

urunun tam ismini verebilir misiniz sakincasi yoksa

tesekkurler

3. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    Detaylı mesajınız için teşekkür ederim.Ve ürün SONY MDR-XB90EX In-Ear EXTRA BASS diye geçiyor.Sadece Japonya'da satılıyormuş o yüzden ithal ürün diye geçiyor.

4. Aspirin

Aspirin Aktif Üye

Adı:
    Eyüp BOZKURT
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yurtdışı siteleri bizde ki bu vergi olayından haberdarlar sanırım,merlin den ürün almıştım müşteri mağdur olmasın diye kutu üzerine düşük fiyat yazmıştı adamlar ;) diğerlerini denemedim ama mesaj yazıp durumu belirtilerseniz anlayışla karşılarlar diye düşünüyorum