Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amazon.com Siparişim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ahmetcan44 tarafından paylaşıldı.

1. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Açıkçası Sigma'yı satmak için almıştım. Fakat gıcır gıcır aleti görünce, bendeki Çin işi saatleri de düşününce, satmaktan vazgeçtim. :) Crank Brothers m19 çok fonksiyonlu alet kiti ise en çok istediğim üründü. Önceden kullandığım Çin markalı bir modelle inceliklerini mukayese ettim, gördüğünüz gibi bariz fark var. Tabi iki kitin içerikleri biraz farklı. Diğerinde lokma takımı falan da var ama sonuç olarak kullandığım özellikler değil. O yüzden çantamda çok daha az yer kaplayacak ve bisiklet için de en önemlisi bu. Topeak Alien II alacaktım ama biraz tuzlu geldi. 60 lira civarıydı. Kaplayacağı yerden de emin olamadığım için buna yöneldim. Fakat bir dahaki sefere Alien III alacağım, o kesin. :) Kendisini şuradan görebilirsiniz;

http://www.amazon.com/Topeak-Alien-...d=1374436435&sr=1-3&keywords=topeak+alien+iii

Bir de Slime'ın presta-schrader dönüştürücüsünü aldım. Burada da satılıyor buna benzer şeyler ama düzgün bir şey olsun istedim. Ürünlerle ilgili sormak istedikleriniz olursa cevaplayabilirim.

2. Oğuz Özgenel

Oğuz Özgenel Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Çok güzel ürünler almışsınız güle güle kullanın.Topeak Alien III'ü ben evans cycles sitesinde görmüştüm ve favorime ekledim.Mutlaka alınacaklar arasında şu an.Ama Topeak Alien II'yi de alabilirim.Malum gümrük meselesi.Sigma'yı kaça aldınız?Kargo ücretsizmiydi yoksa sonradan aldıklarınıza eklendi mi?

3. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ben arkadaş vasıtasıyla aldım hocam. Amerika'dan gelen bir arkadaşa gönderdim. Amazon Prime'a deneme üyeliği ile kaydoldum, siparişlerin hepsi 2 günde kapıya ulaştı. 1 ay ücretsiz deneme imkanı var. Sigma 50 liraya geldi, indirimdeydi. Kargoların hepsi ücretsizdi. Fakat gönderdiğim eyalette vergiden kaçamadık, aşağı-yukarı 200 liralık toplam siparişte 20 lira vergi girdi. :) Bunların yanında Sony 64GB SDXC UHS-I kart ve bir adet de kamera pili vardı.

Oğuz Özgenel bunu beğendi.
  4. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
  5. Oğuz Özgenel

Oğuz Özgenel Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Çok akıllıca bir alışveriş olmuş sizin açınızdan.O zaman ben büyük ihtimalle evans cycles sitesinden alacağım.Çünkü Amerika'dan buraya kargo parası en az 45 USD tutmaktadır.

6. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Stand pek ucuz değilmiş. Daha ucuza buralarda satılıyor, o yüzden söylüyorum. Bir de onun kargoda hasar görme ihtimali var. Topeak ürünlerine gözüm kapalı güveniyorum. Sigma da çok iyi olmasa da iyi fiyat. Umarım hepsi sorunsuz gelir, güle güle kullanırsınız. :)

7. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Hiç bir problem yok geliyor merak etmeyin satın alırken freeshipping li ürünleri tercih edin yoksa kargo parası aldığınız üründen çok tutuyor....paypal a üye olup kredi kartınızı tanıtmayıda unutmayın...

Oğuz Özgenel bunu beğendi.
  8. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Evet stand konusunda haklısınız ama kargo bedava olunca pek farketmiyor en yakın bisiklet magazasına gitseniz 10 tl benzin yakarsınız yine aynı hesaba geliyor hatta biraz karlı bile ....http://www.ebay.com/itm/390568160282?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 bu da bisiklet örtüsü....

enzo bunu beğendi.
  9. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşlar, kusuruma bakmasın da alyan setini satarsam almak istediğini söyleyen bir arkadaş vardı. Satacağım, eğer görürse bana ulaşsın lütfen. Özel mesajları silmek zorunda kaldığım için hatırlayamadım.

10. Murat Kazancı

Murat Kazancı Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Katılıyorum benzer standı standı 1 dolara gördüm. 3 dolara gayet güzel kilometre sayacı var. Üstünde telefon koyma bölümü olan güzel bir kadro çantası ise 3.5 dolar idi.