Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amatöre bisiklet seçimi.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında TolgaK. tarafından paylaşıldı.

1. TolgaK.

TolgaK. Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Herkese merhabalar.Uzun senelerdir ne bisiklete bindim ne de herhangi bir sporla uğraştım.Şimdi hem spor olsun hem de kısa mesafelerde beni taşısın diyerek bir bisiklet almayı düşünüyorum.Bisikleti ilçe içinde bozuk asfalt,döşeme ve yer yer toprak yollarda kullanmam gerekiyor.37 yaşındayım.1.85 boy ve 87 cm bacak boyuna sahibim.Aklımdan geçen bisiklet Carraro sportive 225.Linki :http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=153
    1.000-1100 lira aralığında başka önerilere de açığım.Almam gereken ebat hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.Alacağım bisikleti pek deneme şansım yok.%95 ihtimalle internet üzerinden alacağım.Şimdiden herkese teşekkürler.Umarım yakın zamanda deneyimlerimi ve ufaktan gezilerimi de paylaşmaya başlarım.

Bu arada herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlarım.

2. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bence disk fren olayını kafanızdan silin. boşuna ağırlık. ağır arazi şartlarında yağmurlarda balçıklarda kullanmayacaksanız bisikletinizi V fren bir model alabilirsiniz. mosso SMV, merida crossway serisi yada ghost CROSS 1100 MAN tercih edebilirsiniz.

v frenin hem bakımı kolay hem masrafsız, hemde zımba gibi tutuyor