Amatörce İnovasyon Çalışması

Automathx

Daimi Üye
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar yıpranmış olan maşama yeni bir görünüm kazandırmak istedim.Karbon fiber adını verdiğimiz malzemeyle amatörce bir inovasyon çalışması gerçekleştirdim umarım beğenirsiniz.

Eski Hali

(link)

(link)

(link)

(link)

Yeni Hali

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
çalışmanız gayet hoş olmuş fakat inevasyon varolmayan bir şeyi üretmek anlamını taşır keyfini sürün:)

• Beğen
Tepkiler: Automathx
Tepki
14
Inovasyon yenilik, var olan dünya faaliyetlerinde değişiklik vb. anlamlara gelip sizin yaptiginiza uygundur. Inevasyon diye farkli bir sey oldugunu sanmıyorum, varsa lütfen bildirin...

Joyrider

C'mon, join the joyride, everybody
Tepki
201
İsim
ZEA
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
temiz iş! tebrikler

• Beğen
Tepkiler: Automathx
Tepki
0
Bisiklet
Kron
innovasyon artık her türlü yenilikçi değişim ve girişimi kapsıyor denilebilir. Birkaç innovasyon örneği de burdan bulabilirsiniz: (link)
Bisiklet de yeni haliyle çok güzel olmuş bence tebrik ederim. ayrıca yazıdaki "havada biraz rahatlık" başlığında da gördüğümüz gibi karbon fiber son zamanlardaki madde inovasyonlarında bir hayli kullanılıyor. :in:

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Ne diyorlar sizin dilinizde "inovasyon" ? Türkiye'de yenileme diyorlar ona. Tabi artık moda oldu bunları kullanmak. Daha neler göreceğiz bakalım.

İngilizce : innovation ( yenilik, yenileme, yenilik yapma )

Automathx

Daimi Üye
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
@Cüneyt Kılıç

Yapılan paylaşımdan çok yazılan kelimelere bakmayı tercih ediyorsunuz.Basit bir kelime "İnovasyon" buna neden bu kadar taktınız bilmiyorum ama 11 mesajdan 6 tanesi bu kelimeyle ilgili,kullandığıma bin pişman olmuş durumdayım...İllada durumun üzerine gitmek istiyorsanız "Amatörce Yenilenme Çalışması" diyorum veya konu kapatılabilir...