amatör yarışlar

oozden

Üye
Tepki
0
lisans gerektirmeyen belli bi ücret karşılığı katılabileceğim mtb yarışları hakkında detaylı bilgi arıyorum. tarih, saat vb. bilgilere verirseniz sevinirim.

Scudo

memocytr

Üye
Tepki
5
olay biraz garip geldi bana... sen lisans almadan paralı bir yarış istiyorsun,oysa ülkemizde lisans paralı (para bile denemeyecek kadar ucuz) yarışlar bedava.. Yani yarışa vermeyi düşündüğün parayı lisansa ver ve herhangi bir yarışa gir.
siz bence antrenman yarışlarını takip etmelisiniz. istanbulda senede 2-3 defa oluyor. birde kendinizi bu kadar amatör düşünmeyin,ilk yarışınızda bile kendinizdeki farkı göreceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: yavuz

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bende seneye yarışlara girerek kendimi geliştirmek istiyorum. sizce yarışa girmek için en düşük donanım'ın ne olması lazım( yanı en az sorun çıkaracak yoksa acera ile bile girenler var)

zeon 1580

Üye
Tepki
4

Kas gücü ve azmine güvenen arkadaşlara sponsor olmayı öneriyorum: Tourney arka artırıcınız, TX aynakol ve alhogna plastik contalı freniniz, tornadan çıkma hakiki ferrum kasetiniz ve sapasağlam demir pedallarınızı karşılıyorum:D

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598

165-185 ya da 170-190 daha doğru bir aralık olur du. Mesela ben Büyükadada zorlamadığım halde 160-193 arası gezdim sürekli.

oozden

Üye
Tepki
0
hiç ölçmedim kalbimi. çok koşu yarışına ve yüzme yarışına katıldım. sanırım sağlam bi kondisyonum var.. (5000 m de 2 kez 1. bi kez 3. oldum.) lisanslı yarışlarda henüz bi şansım olacagını düşünmüyorum. antrenman yarışları iyi bi fikir gibi gözüküyor. ayrıca yaş 17 bile değil. siz o yaşlarda ne yapıyodunuz bi anlatıverin..