Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amator Takima Bisikletci Araniyor

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kerim74 tarafından paylaşıldı.

1. Kerim74

Kerim74 Üye

Seviye:
    Link te goreceginiz triatlona katiliyoruz. Takim olarak yarisiliyor.
    Kosan ve yuzen var, 100K bisiklet yapan takim arkadasi ariyoruz.
    3 kisi short distance'i (1,5 yuzme-100 bisiklet- 10 kosu) full yapacak.
    3 de takim var (herkes bir bolumunu yapiyor) ancak bisikletciler eksik.
    Mart ayinda kisin ortasinda yazi yasamak isteyenler icin guzel bir haftasonu aktivitesi. Antremanlara en kısa zamanda baslayacagiz. Ilgilenenlere duyurulur.

http://www.abudhabitriathlon.com/event-information.aspx

2. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    çok isterim ama bazı sorunlarım var yada sorularım diyeyim

antrenmanlar ne zaman olacak? çalışma saatlerim hafta içi 09:00 - 18:00 haftasonu cumartesi sadece 10:00 - 12:00 cumartesi günleri çalışmama durumunu ayarlayabilirim.

pasaportum yok çıkartırım sorun değil ama vize işleri falan nasıl olacak? abu dhabı vize istiyormu onuda bilmiyorum gerçi.

konaklama yarışa katılım falan gibi ücret nasıl olacak çok fazla maddi açıdan açılamıyorum bu aralar.

birde yarış ne zaman ve kaç gün sürecek sadece haftasonuysa iyi ama 1 veya 2 hafta falan olursa sıkıntı.

yüzme sürekli yapıyorum kendimede güveniyorum antrenmanla tam kıvama gelirim diye düşünüyorum koşudada sıkıntım yok 6 ay şirketten 3 km uzaklıktaki spor salonuna hergün yürüyerek gidip 5km koşu bandından koştuktan sonra fitness çalışıyordum son olarak bir kaç kulaç atıp çıkıyordum bisikletse işe hergün bisikletle gidip geliyorum akşamlarıda kartaldan bostancı fenerbahçe yapıyorum sıkı bi antrenmanla bisikletimide daha fazla geliştireceğimi umuyorum.

3. Cool_uzak

Cool_uzak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kendine güvenenler için güzel bir fırsat.. Abudhabi vize istiyor. O kuçucuk ulke bile retina taraması yapıyor herekese.. :).. Aşırıda sıcak olacaktır sanırım.. Verilen linkteki 2010 galerisindeki fotoğraflara baktımda bisiklet parkuru muhteşem F1 pistine bile sokmuslar.

Katılacak arkadaslara çok şanşlı ve onlara bol sanslar sımdıden. :)

4. Ali Emre Akcan

Ali Emre Akcan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kerim bey ali emre akcan facebook varsa eğer yoksa msn maratoncuemre@hotmail.com eklerseniz görüşmek isterim sevgiler

5. Kerim74

Kerim74 Üye

Seviye:
    Ali Bey size mail attim.
    Baska ilgilenen arkadaslar foruma yazabilir. Tum bilgiler, merak ettikleriniz linkde mevcut