Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amatör bir bisikletçi.. (İzmir/Yalı)

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Kadir Uysal tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Uysal

Kadir Uysal Yeni Üye

Herkese selam. Balçova'da oturuyorum. Bir İzmir'li olarak Yalı benim için vazgeçilmez. Bu aralar Balçova-Konak İskele arası bisiklet biniyorum. Bu işi biraz daha profesyonel olarak yapmaya karar verince bu sitelere ulaştım bugün. Fakat bir Bianchi Ares sahibi olarak suan bütün hevesim kaçtı. Ares hakkında okuduklarım tamamen olumsuz. Şuan ismini bilmediğim eski bir Bianchi'm vardı, fakat arasında ciddi bir kilo varkı olduğunu suan anlıyorum. Ares'i alalı yaklaşık 3 sene oluyor ve aldıktan sonra bisiklet sürmekten soğudum. İlk zamanlar bunun nedenini Araba kullanmaya başlamış olmamla bağdaştırırken şimdi anlıyorum ki bi metal yığınına biniyormuşum. tek tesellim yokuş aşağıya ağırlığımla gitmem =)Yalı'nın güzel havasını koklamak için bir arkadaş arayan varsa beraber sürebiliriz. 2 yıl spor yapmamış olmakla birlikte bu metal yığınınla sadece düz yollara cıkabiliyrum henüz =) Bu arada herkes kiminle süreceğini bilmek ister sanırım, 22 yaşında öğrenci bay'ım. iyi sürüşler..

2. oorhanozen

oorhanozen Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    her perşembe saat 20 de göztepe vapur iskelesinde toplanan bisiklet severlere katılabilirsin çok güzel oluyor...

3. Kadir Uysal

Kadir Uysal Yeni Üye

tskkrler orhan özen. kalabalığın içinde yanlızlık acaip bir his olsa gerek, yasamak istemiorum :) :)

4. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    yalnız hissetmeyeceksiniz emin olun. biz kalabalık bir aileyiz ve her gelen direkt ailenin bir ferdi oluyor. Ayrıca perşembe turları performans turu olmadığı için zorlanmazsınız. Bisikletiniz ne olursa olsun gelmelisiniz. Bu kadar kalabalık bir ekiple bisiklet sürmenin tadını her bisikletsever yaşamalı ;) Biz sayımız arttıkça mutlu oluyoruz.

5. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    bisikleti sevmek altındaki bisikletin şeklini kilolarını sevmek değildir.bisiklet özgürlüktür.ben 6-7 yıl kadar kullandım.ilk başladığımda pazar malı bir bisikletle başladımki bu bisiklet bahsettiğinden çok daha ağır vasıta idi(= ve balçovada oturup balçova-konak-basmane-fuar içi-alsancak oradan k.yaka vapur iskele-bostanlı-çiğli-org.sanayi ve bunun dönüşü güzergahı çok rahat biniyodum.şuan altımda corratec motion var ancak neye bindiğin önemli değil nereye gittiğinde önemli değil önemli olan İNDİKTEN SONRA TEKRAR BİNMEYİ ARZULAMAK..

6. semra çetindağ

semra çetindağ Üye

Seviye:
    aynen bende katılıyorum bu marka tutkunluğu kötü geliyor bana bisiklete bindiğinde mutlu indiğinde şahane hissediyorsan olay budur ,ayrıca denemeden karar vermeyin kalabalıkla bisiklet benim gibi kötü kullananları bile cezbediyor deneyiiiiiiiiiiiiiiiiiin derim kocaman ailenin ablası ben :))

7. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Bu akşam Perşembe turumuza Göztepe iskelede saat 20:00'de bekliyoruz.Mutlaka gelin ve bisikletçilerin ne kadar sıcakkanlı, mütevazi olduklarını görün.Kalabalıkla binmenin ayrıcalıklı keyfini yaşayın.

8. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    göstepeden istikamet neresi ve tur kaçta biter? bana dönüş zamanı kalırsa gelmek isterim bugün..

9. Ercüment Özyurt

Ercüment Özyurt Kıdemli Üye

Seviye:
    İstikamet önceden açıklanmıyor gruptan kopmalar olmaması için ama 23:00 en geç 24:00 gibi tekrar Göztepe iskelede veya Konak'ta olabilirsin ;)

10. oktay başkaya

oktay başkaya Yeni Üye

arkadaşlar mrb,
    belirtiğiniz hinterland içinde hafta sonu buluşmaar ve bu bağlamda turlar oluyor mu, hafta içi iş yoğunluğundan fırsat yaratmak çok zor, ancak hafta sonu bir amatör olarak ben de sizlerle beraber pedal basmak isterim.

bilgilendirirseniz sevinirim.

sevgiler, saygılar.

11. Ercüment Özyurt

Ercüment Özyurt Kıdemli Üye

Seviye:
    egepedal.com adresini inceleyin. Her c.tesi saat 9:00'da Karşıyaka iskeleden başlayan Seyrek köyü turu ve her pazar yine Karşıyaka veya Konak iskeleden saat 8:30'da başlayan ve her hafta güzergahı değişen turlar var. Siteden duyurulan turlarda değişiklik olup olmadığını da turdan bir gün önce Alper ve Günay beylerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Kendilerinin iletişim bilgileri de sitede mevcut...
    Hafta içi turları ise saat 20:00'da salı günü Karşıyaka iskeleden perşembe günü ise Göztepe iskeleden başlıyor. Çalışma saatlerinize uyuyorsa yorucu değil tam tersine dinlendirici oluyor bu turlar.

Görüşmek üzere

12. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    dünkü tur beklediğimden kısa oldu ama güzel oldu benim için.ilk kez böle bi kalabalık ile kullandığım için biraz yalnız kaldım ama gayet iyiydi.

13. ilkerturker

ilkerturker Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    perşembe gerçekleşen gezlere bende katılmak isterim :)
    Bu perşembe orda olacağım bir aksilik olmazsa.
    Görüşmek üzere :D

14. UMUT ALAÇİÇEK

UMUT ALAÇİÇEK Aktif Üye

Seviye:
    önemli olan bisiklet değil senin ayaklarının gücü ben ne trek bisiklet binenler gördüm ama kağnı arabası hızında gidiyorlar

15. mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:
    Arkadaşım aramıza hoşgeldin. Bisiklet alırken profesyonel bir kişiden yardım alırsan senin açından daha olumlu olur. Gereksiz yere paran uçmaz ;) Tabi arkadaşlarımın dedeği gibi perşembe günleri müsaitsen akşam 20:00 de göztepe isk. buluşuyoruz. Katıl ve gör derim. O zaman şimşek patlar kafanda :D hadi kal sağlıcakla