Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amasya - Samsun Sağlıklı Yaşam Bisiklet ve Yürüyüş Etkinliği

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mahmut Abit tarafından paylaşıldı.

1. Mahmut Abit

Mahmut Abit Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba.. bugün amasya da, samsundan gelen dostlarımızı ağırladık.. amasya belediyesi ve valiliğin destekleri ile amasya da bisklet kullanımını yaygınlaştırmak ve bisikleti sevdirmek amaçlı samsundan davet edilen "samsun perşembe akşamı bisiklet grubu" üyelerine çok teşekkür ediyorum.. profesyonelliğiniz, sıcak kanlı dostluğunuz ve kalabalık grubunuz ile amasya ya güzel bir örnek olduğunuza inanıyorum..

amasya da da çeşitli bisiklet aktiviteleri düzenleyen arkadaşlar var bunları zaman zaman kendim de görüyorum ama mâlesef amasya, samsun kadar organize olmuş değil.. tek çatı altında toplanmamız gerek diye düşünüyorum.. mesela amasya nın ilçelerinden gelen dostlarımız da oldu ben sadece merzifon ve gümüşhacıköy den gelenleri gördüm.. onlara da çoook teşekkür ediyorum.. kendileriyle tanışmaktan büyük mutluluk duydum.. umarım biz de kalabalık ve organize olmuş bir grup oluşturabiliriz.. benim kendi kurduğum bir grup vardı amasya bisiklet grubu diye.. ama daha geniş, kalabalık bir grup kurulursa tek çatı altında toplanmak için hemen o gruba geçeriz.. yeter ki birlik beraberlik olsun..

etkinlikler sırasında arkadaşımdan ödünç aldığım fotoğraf makinasının şarzı bitti çok fazla resim çekemedim ama elimde olanları paylaşmak isterim.. sizlerden de etkinliğe dair elinde fotoğraf olanlar varsa burada paylaşabilir.. tekrar görüşmek dileğiyle.. herkese keyif dolu pedallamalar.. :)

...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...

2. Ahmet AKÇA

Ahmet AKÇA Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    aslında bizim de arkadaşlarla bisikletle samsundan amasyaya gitme planımız var fakat yolun önemli bir bölümünün yokuş olduğunu öğrendim o yüzden vazgeçtik :) :)