Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aman kazalara dikkat..

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında serkanoz87 tarafından paylaşıldı.

1. serkanoz87

serkanoz87 Kıdemli Üye

Adı:
    serkan özdemir
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba,
    malum bitmeyen kesintisiz sahil bisiklet yolumuz çalışmalar nedeniyle delik teşik olmuş durumda. özellikle güzel yalı tarafında sürekli kaza haberleri geliyor. özellikle akşamları ışıklandırma vs olmayan bisiklet yolunda moloz yığınları asfalttan toprağa aniden dönmesi vs vs.. çalışmalar sırasınca daha dikkatli olmamızda fayda diye düşünüyorum..

timurdigital bunu beğendi.
  2. ternium

ternium Üye

Bisiklet:
    Tern
    Seviye:
    Açıkçası bu ülkede sadece çalışma olduğu zaman değil, tüm zamanlarda tetikte olmak gerekiyor. Yeşil ışık yandığında sağı solu kontrol etmek yetmiyor yani, bi de yukarıya bakmak gerekiyor.. :D

Kazasız belasız sürüşler :)

3. serkanoz87

serkanoz87 Kıdemli Üye

Adı:
    serkan özdemir
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    orası öyle tabi ama cidden son haftalarda çok ciddi yaralanmalara yol açan kazalar olduğundan dolayı belkide o bölgeyi bilmeyenlere bilgilendirme olabilsin diye paylaşmak istedim,

ternium bunu beğendi.
  4. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Serkan hocam,uyarınız için teşekkürler,o güzergahta yayalarında yürüdüğü yeri hiç kullanmadım,kaldırımın hemen sağından gidiyorum,yol ile arasında yaklaşık 50 cm. mesafe var,orası iyi. şu an çalışma olduğu için son halini görmedim.
    İzmir de kesintisiz veya kesintili bisiklet yolu hiç bir zaman bitmeyecek.
    zaten bitse de, yayalar yürüyecek,çekil desen,küfürü veya dayağı yersin,çünkü kaskı başına taktın mı,ya turist yada marslı zannediyorlar.
    2010 yılındaki kaynak
    İzmir Kent Rehberi | İzmir Haritası | İzmir Hava Durumu | Canlı Yayın İzle | Vizesiz Ülkeler | Ege Üniversitesi | Ödev Kapakları | Canlı Yayın | Mobese Kameralari | Tv Canlı İzle bu kaynağın aslı büyükşehir belediyesinin resmi sayfasında da vardı,eski mesajlarım da kaybolup gitmediyse duruyordur.
    ben bornovada oturduğum için,bu linkte bornova için yazan hiç bir şey gerçekleşmedi, gerçekleşmeyecek.