Alyan takımı

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Tekzen İstanbul'da Küçükcekmece yakınlarında nerede var?

Bu arada aldığınız ürün bu

(link)

Scudo
Tepki
15
@ömer yüzgeç

Ben kahramanmaraştan aldım, istanbulda nerde var bilmiyorum.

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
@ömer yüzgeç

Linkini verdiğiniz ürün metrik değil inç ölçü sistemine uygun.Bisikletlerde metrik kullanılır.Fakat Tekzende satılan benzer ürünler de işinizi görür.Bisiklet için özel üretilen alyen takımlarının avantajı parçalarının bir arada durmasından dolayı kullanımının kolay olması.

Lastikteki patlağı bulup tamir etmek bazen zaman alabilir.Yanınızda yedek iç lastik bulundurabilirsiniz.

Tepki
15
@burhan çetin

Ben bunu kullanıyorum ve her ihtiyacımı karşıladı bisikleti sökerken. Yani uyum sorunu yok .

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@ömer yüzgeç
Bisilet için fazla büyük içinde yıldız ve düz torna vidada yok ürünün üretim amacının bisiketle alakası yok.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@Salih Korkmaz

Bisilet için üretilen Allen takımlarında bisiklet için gerekli Allen numaraları ve bir yıldız ve düz tornavida vardır vites ayarları için. bu linkteki ürün ev kullanımı için üretilmiştir üzerindeki numaraların hepsi bisiketle lazım olmaz
Benim bisilet Allen takımım Allen boyları linkteki Gibi uzun Değiller hepsi bir arada toplu duruyor

http://img28.imageshack.us/img28/5530/m5ra.jpg

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Yarın Carrefour'dan alacağım 1 ay yetse yeter daha sonra iyisini alırız hiç yoktan iyidir.

M

Mehmet Demirci

Misafir
Selamüm aleyküm beyler acil bilgiye ihtiyacım var zor durumdayım. Mesela arkadaş yukarıda en sık ihtiyaç duyulan alyan ölçülerini vermiş. Bu ölçünün tespiti nasıl yapılıyo? Mesela alyanın ucundaki 6 köşenin herhangi bir köşesinden diğer köşesine mi tutuyoz metreyi?

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
@Yunus Emre küçük
Köşelere değil, bir kenardan diğer karşı kenara kaç mm ölçtüysen o. 6 mm ise 6 lık

M

Mehmet Demirci

Misafir

@halil halil
Kenar derken uçtaki düz kısımları kastediyorsun dimi kardeş

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: