Alyan takımı

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar bu hafta 1 tane alyan takımı alacağım carrefourda bisiklet sezonu açılmış pompa vs. gelmiş 12 TL ye alyan takımıda vardı,

Sorum ise iyi midir yani ağızında problem olurmu bide bisiklette en çok bulunan alyan numaraları nedir kendi bisikletinizi söyleseniz yeter.

Alyanı alırsam daha sonra pompada alabilirim 11 TL Tabi alyan iyi çıkarsa :D

Saygılar.

Scudo

Murtega

Daimi Üye
Tepki
519
İsim
Murat B.
Bisiklet
b'Twin
3, 4, 5 ve 6 mm'likler en sik ihtiyac duyulanlar.

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
İnternet'ten alışveriş yapacak alt yapı yok. :D

Saydılar

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
(link)

Bende bundan var gayet de işe yarıyor şimdiye kadar sorun yaşamadım
İstanbulda yaşıyorsun boşver Carrefour u decathlon a git orda her şeyi bulursun uygun fiyata yinede sen bilirsin tabi

Arka ışığımın üst camı kırıldı Carrefour da dolaşırken bakayım dedim benimkinin aynısı 15 tl ben 5 tl ye almıştım galiba.

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
İnternet'ten alışveriş yapacak alt yapı yok. :D

Sadece şunu soruyorum carrefourdan bir ürün alan alan var mı ? cevaplarınız için teşekkürler.

Saygılar.

Oğuz Mert

Aktif Üye
Tepki
231
Bisiklet
Fuji
Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye bir söz vardır. Alyan takımının çok sık kullanacağınız parçaları olacak bu nedenle biraz daha bütçe ayırıp içinde zincir sökme aparatı gibi ekler de olan daha sağlam bir takım almanızı öneririm. Belirli parçalar elinizde kalıyor birkaç kullanımdan sonra.

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Cevabınız için teşekkürler ama büyük turlar yapmadığım (en fazla gidiş dönüş 20 km filan) için yanıma alacağım takım o kadar iyi olmasına gerek yok diye düşünüyorum.

Saygılar.

Bu arada decathlon un mağzası var mı varsa nerede var küçükçekmeceye yakın.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@ömer yüzgeç

Bakırköy Marmara Forum'da var mağazası.
Metrobüs veya Metro ile Zeytinburnu durağında indikten sonra yürüyerek varabilirsiniz..

Ayhan Şahan

Daimi Üye
Tepki
115
İsim
Ayhan Şahan
Bisiklet
Salcano
Bence de alyan takımını decathlon'dan alın ben kullanıyorum 1 senedir hiç problem yaşamadım.Fiyatı da uygun tavsiye ederim

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@mustafa genç

Bende de bundan var. Şimdiye kadar hiç problem olmadı. Her işimi gördüm. Sele altı çantada sürekli benimle geziyor.

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
carrefour dan alacağın alyan ucuz çin malı hamur gibi çelikten, sana daha ilk lazım olduğunda yarı yolda bırakır.
3-5 daha fazla ver iyi bir şey al, herkes bu konuda aynı fikirde.

• Beğen
Tepkiler: Yalnız Pedal

d.engin

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Salcano
cahilliğimi bağışlayın bisiklet konusunda yeniyim.alyan en sık hangi durumlarda kullanılır.ayrıca başka hangi alet edevat gereklidir(yama malzemesi ve pompa dışında)

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Bekir T.

bu bakırköydeki mağzasındada varmıdır ?

@d.engin

levye :in: eğer tekerleğin kancalı sistem değilse 13-14 sanırsam anahtar bunlar basit olarak aklıma gelenler.

ahmet can sahin

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Cube
Biraz fazla verip yerli sermaye izeltaş markasını tercih edebilirsiniz 25 30 tlydi seti sanırım çok kaliteli ürünleri var :) Kalitesiz bi ürün tercih ederseniz vidalara güç uygularken yalama olabilir, buda sıkıntı açar başınıza.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@Bekir T.

Ben Bursa dayım abime aldırdım tecathlon uygun oluyor iç lastik, Mengene, levye de ordan alındı sürekli sele Altı çantada durur ne zaman lazım olacağı belli olmaz.

Tepki
15
Tekzen 'den setini 7 tl ye aldim cok memnunum paslanmiş bisikletin gidonunu sokerken çekicle vurdum hangi taraf dogru bilmiyordum :) hicbirsey olmadi alyana deligin etrafi kirildi :D