alyan takımı nerden bulabilirim

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
arkadaşlar alyan takımı arıyorum nereden bulabilirim fiyatları nasıl yardımlarınızı bekliyorum

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
herhangi bir bisikletçiden veya yapı-marketlerden(koçtaş-pratiker vb.) bulabilirsiniz.

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
fiyatları uygundur umarım şöyle 10 adet olması bile yeter:D fazla alet olmasına gerek yok :)

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
teşekkürler şu kırmızı kaplı alyan takımını temin edebilirim :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bende meridanın takımı var kaçkar bisiklet bi ara indirim yapmıştı o zaman almıştık abimde koçtaşdan seleyi düzeltmek için T alyan filan almıştı.fiyatını hatırlamıyorum fakat izeltaş hariç uygundur fiyatı normal markaların.

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
sizin koyduğunuz linkteki alyan takımının fiyatı çok uygun tekrardan teşekkürler sele altı çantada olduğu için mecbur içine koymak lazım bazen bir yeri oynayabiliyor onun için hemen arkamda duran çantadan alıp tamir edebilirim :) :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Kesinlikle zincir anahtarı olan modellerden al.Biraz daha pahalılar ama ileride muhakkak işine yarayacaktır.Bir defa seni yolda kalmaktan kurtarsın yeterli :)

• Beğen
Tepkiler: Eray Helvacı

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
teşekkürler alyan takımını aldım 10 adet 2 tl ama işimi görür dediğiniz gibi yolda kalmaktan kurtarsında beni :D

dalyan öner

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Merida
Bunun içinde konu açılmaz ki. Forum kirliliğinden başka birşey değil...

FATİH ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
170
2tl aldığın alyan anahtarla pek birşey yapamazsın çabuk ağızları sıyırıyor seni yarı yolda bırakır benim başıma geldi kaliteli bişey al decatlondan 12 tl aldım yıldız ve düz tornavidası da var bayağıda kaliteli ve pratik katlanabilir.

• Beğen

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
şuan için o dediğiniz takımı alamıyorum maalesef :) bende beni idare etsin diye çantaya attım açıkçası daha yeniyim ben ankarada ve decatlon nerede bilmiyorum bilsem yerini durmam alırım hemen ama bilmiyorum :(

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
@Eray Helvacı

eskişehir yolunda kentpark alışveriş merkezininde.

• Beğen
Tepki
24
Forumda aramalardan bu konuyu buldum.

Bende alyan set var ...çakı gibi açılır kapanır set... ama uç olarak yetmediği zamanlar oluyor..En küçük boylar yok mesela ..Pİyasadaki Alyan setlerine ulaşmamda sorun yok ama sormak istediğim uçlarının deforme olmayacağını yani kaliteli olacaklarını nasıl garantilerim.Neye göre seçmeliyim. Pek çok spormarkette bile onlarca çeşit var ama uçlar vs dikkat etmem gereken bir şeyler var mı?

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
@ootkn

kaliteli birşey istiyorsan hırdavatçılardan izeltaş'ın alyan takımını alman gerekiyor. çok kaliteli bir üründür. sanayideki tamirciler izeltaşı yıllarca kullanırlar.