Alur 700 kadro boyu

fatihİ.10

Üye
Tepki
86
İsim
Fatih İ.
Bisiklet
Cube
btwin allur 700lerin kadro boyları için farklı yerde farklı bilgiler gördüm(normalden küçük olduğu yönünde). 173 boy(80 iç bacak) M kadro mu uygun olur S kadro mu sizce? Mağazada olmadığı için gidip deneyemiyorum. Bilen varsa çok makbule geçer.
Bir de bayadır 2700'de fiyat. İndirim gelmedi. decathlonu takip eden fiyatlama politikasına vakıf kimse varsa indirim bekliyor mu?
Sitede ultra 700'ler yok. Gelip gelmeyeceği hakkında bilgisi olan var mı? bu da son sorumdu :)

• Beğen
Tepkiler: sinemaperdesi
Scudo

Erdem C.

Daimi Üye
Tepki
157
Bisiklet
Diğer
alur 700 un fıyatı 2500 e dusse cok muhtesem olucak

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Merhaba, arkadaşım L boyunu kullanıyor. Ben ise 1.78cm boyundayım ve L boyun üst borusu bana uzun geldi sanki ve doğru pozisyon için boğazı kısaltıp, gidonu aşağıya almam gerekecekti. Fotoğrafta seleyi kendime göre ayarladığım halini görüyorsunuz. Bunun üzerine M sipariş verdim, hatta şu an yolda. Kadro boylarının normalden küçük olduğunu nereden duydunuz bilmiyorum, aksine normalden büyük hissi veriyor üst boru eğimli olduğu için. Ayrıca zaten internette S satışı yok. 20150816072441.jpg

fatihİ.10

Üye
Tepki
86
İsim
Fatih İ.
Bisiklet
Cube
@ilker s satisinin olmadigini biliyorum. m uygun olmazsa direkt urunden vazgececegim.
btwin veya decathlonun uk forumunda bahsedilmis bizim forumda detayli bilgi bulamadim arastirirken denk geldim.

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Benim bisikletim geldi, tekrar söylüyorum Btwin'in 5 ve 3 serisi normalden küçük kadro boylarına sahipti daha doğrusu sanırım boy ölçümlerinde referans yerleri farklıydı. Fakat Alur öyle değil, örneğin Merida T1 54 kadro bisikletim ile M size yani 55 kadro Alur hemen hemen aynı yükseklik ve sele gidon arası mesafeye sahip.

M Size'da şimdi ölçtüm (sele ile gidon arasındaki) üst borunun ortası yerden tam 82 cm yükseklikte. Burası, bisikletin üzerinde ayakta durduğumuz zaman tam altımıza denk gelen yer.

fatihİ.10

Üye
Tepki
86
İsim
Fatih İ.
Bisiklet
Cube
eyv bu ölçü belirleyici oldu.
yalniz bu durumda alur kadrosu ilginc.sele gidon arasi dik uzunluk ile kadro yuksekligi orantili olmamis olacak.