Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alu'mu Astro'mu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Serhatb55 tarafından paylaşıldı.

1. Serhatb55

Serhatb55 Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar...

Bu kış scott'umu sattım ve yeni bir bisiklet bakıyorum. Ancak bu sefer okadar para harcamayacağım. max. bütçem 500 civarı.Ağırlıklı düz yolda ve şehir içi süreceğim. ancak dağlarada çıkmayı sevdiğimden en iyisi bir cross olucağı kanatine vardım.

Salcanonun bana uygun Astro ve Alu modeli var. Bu iki modelden hangisini tavsiye edersiniz?
    Bence Donanım olarak Astro, görüntü olarak Alu daha güzel ama alu'da çokmu basit kalıyor karar veremedim sanki astro daha kaslı gibi...

Yeni salcano'mu aldıktan sonra samsunlur aranıza katılacağım... İyi günler

Edit: KOnuyu bisiklet seçimi bölümüne taşıyabilirseiz iyi olur. yanlış yere açmışım.

metalci123 bunu beğendi.
  2. methi

methi Yeni Üye

Seviye:
    Her ikiside güzel, kısa zamanda ASTRO siparişi vermeyi düşünüyorum. Kadro boyundan dolayı karar veremiyorum.16 ve 18 arasında hangi kadro olacağıma karar verirsem hemen sipariş vereceğim..,çok yüksek ve en alt seviyede koltuk olmasın istiyorum,net bir cevaba ulaşamadım. 174 boyuma göre...,??? ALU ve ASTRO arasında kararsız olmanda aynı şeyleri aynen düşündüm.renk olarak ALU daha iyi gibi zaten kadro aynı.fakat her şeye rağmen astro almayı düşündüm aslında çokta farklı olmadığını belirtmek istiyorum 24 ile 21 vites vb.birkaç özellik.Eğer bisikleti alırsam ve zamanım olursa size bu konudaki düşüncelerimi ve bisiklet resimlerini aktarabilirim.

3. Furkan DURU

Furkan DURU Forum Bağımlısı

Seviye:
    görünümü kafana cok fazla takma astro derim :) 2'side çizilicek :):)

4. yusuf esin

yusuf esin Yeni Üye

Arkadaşlar ben yeni bir konu açmaktansa buraya yazmayı uygun gördüm. Söyle bir sorunum var. Yeni Bir Salcano Astro aldım. ancak üzerindeki pedallar gerçekten hiç yakışmıyor. yada beni kazıkladılar bilemiyorum. Pedalın üzerinde FP-804 yazıyor. ancak bazı arkadaşlar ASTRO nun fotoğraflarını koymuşlar pedallarına bakıyorum farklı. Kafam çok karıştı ban bir yardımcı olurmusunuz. pedalın fotoğrafı aşağıda

http://www.fottom.com/musteri/flogger79/gorsel/gorsel_5raoy99rk3f0.jpg http://www.fottom.com/musteri/flogger79/gorsel/gorsel_5raoy99rk3f0.jpg

5. methi

methi Yeni Üye

Seviye:
    yusuf bey bende sipariş verdim fakat bisikletim elime ulaşmadı.Eğer gelirse cevap veririm.saygılar

6. gökhan gener

gökhan gener Yeni Üye

Seviye:
    hocam fiyat farkı 40 ytl. ben de aldım pazarlık yapınca astro ile alu arası fiyat farkı 20 tl ye indi. neyse kavga dövüş 460 ytl ye aldım astroyu. altus vites arka değiştiricisi için deper ama alu da syah, iyi görünüyor.
    borla 1 ay sonra piyasada ona da bakabilirsin..

7. Cem Erdoğan

Cem Erdoğan Kıdemli Üye

Seviye:
    http://cgi.ebay.co.uk/MERIDA-Carbon-fibre-race-mountain-bike_W0QQitemZ250399428450QQcmdZViewItemQQptZUK_Bikes_GL?hash=item250399428450&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72:1688|66:2|65:12|39:1|240:1318 ----> bu daha ucuz ama 6 gün daha var bitmesine arttırmanın.. :D

8. bahadironder

bahadironder Üye

Seviye:
    Merhabalar.
    Ben 190 boyundayım ve kendime 20" sedona borla alacağım. Gelmesini bekliyorum...

Bununla beraber 175 cm boyunda bir arkadaşa Salcano alu alacağız fakat 16" ile 18" arasında karar veremedik. sizce hangisini almalıyız.

Teşekkürler...

9. alisundu

alisundu Aktif Üye

Seviye:

bir yanlışlık olmuş olabilir aldığınız yerle konuşmakta fayda var
    bazı modellerin kutuları karışabiliyor ....

saygılar ;