Alternatife alternatif 29 Ekim Turu, Anadolu yakasi...

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
arkadaslar 29 ekim gunu cok güzel bir tur yapıldı,hatta donuste mesiktas ta cumhuriyet kutlamalarına eslık te edıldı mesaleler eslıgınde harıka bır solendı,bogazıcı koprusunun ısıl ısıl yanmasını seyrettık ıskeleden,bence 14 kişinin katılımı baya baya guzledı yolda alkıslayanlar dahı oldu gece ortakoyden gecerken,

Scudo

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
@hdeveci

eee abijik gidiyosun tura bir kardeşime haber vereyim demiyorsun..olmuyor ama bak böyle:)resimlerinizi gürdüm alican coşmuşş...ayaklarınıza sağlık ne diyeyim:)
saygılar

• Beğen
Tepkiler: hdeveci ve Alican

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@janus_sea

Ablacım gerçekten süper bir geziydi...Hala etkisindeyim yani...

Bu etki ne mi?
Bacaklarımdaki ağrı, hafif öksürme ve altımdaki morarmaya ek olarak, birde avuç içlerimde sızlama:p:D:D:D

Yok yok bu işin şakası...Ben dört gözle bir dahakini bekliyorum...:cool: :rolleyes: ;)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
ablacık hakkatten coooookk guzel kareler kacırdın,gerci turda guzeldi ama molalardaki muhabbetlerde baya keyifli kahkalara sahne oldu :)

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
hmm sevgili johny kardeşim ve harun abijiğim sizlerin adına mutlu oldum güzel bir 29 ekim coşkusu yaşamış ve eminim sizinle birlikte olanlara da yaşatmışsınızdır..birdahaki coşku dolu gezilerde görüşmek ümidi ile sağlıcakla kalın
saygılar vede sevgiler:)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@janus_sea
saygılar vede sevgiler bizden ablacık,umarım enkısa zamanda pedallamak dileklerimle,saglıcakla kal,

• Beğen
Tepkiler: janus_sea

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
hıımm güzel bir tur atmışınızdır.biz de bizim arkadaşlarla alanya kale yarışını koşucaz .size bol şanslar.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Çağrı Tosyalı

Sevgili çağrı'nın dediği,büyük düş kırıklığı yadadık.Anadolu yakadı olarak sizlerin bu kadar dağınık olması bizi çok üzdü.Elimizin altında böyle güzel bir site,böyle güzel bir ailemiz varken bir araya gelememiz düşündürücü...

Bir küçük tespit daha:eek: gün o kadar çok bisikletli arkadaşımız vardıki anlatamam.Birbirlerimizin gözlerinin içine bakıyoruz,hatta ileri gidip sıcak ve içten merabalarımızı veriyoruz lakin aynı yakınlığı ve sıcaklığı bulamıyoruz.Ogün,üzülerk söylüyorum ya Çağrı ve ben ya da sevgili anadolu yakadı bisiklet ailesi uzaydan gekmiş gibi idi.

Herneyse,umarım daha sıcak ve tebessümlü muhappetler biz güzel insanları bekliyor olr.

Düşlerinizin taze kalması dileği ile...
Sevgiyle...