Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı alt seviye parça satışı (garaj)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında pamircan yetginer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. pamircan yetginer

pamircan yetginer Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar

eskiden kllandığım ama şu anda sadece yer kaplayan malzemelerimi satıyorum. fiyatları dipte tutmaya çalışıyorum.

1)br m445 hidrolkfren takımı: sorunsuzdur. tak kullan durumdadır. 400 km yapmıştır. çiziği dahil yoktur. yanında 2 tane ıs adaptor hediye edeceğim. fiyat:130 tl
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2) token matara kafesi: sorunsuzdur. kırık çıkık yoktur. en az karbonları kadar hafiftir. fiyat:20tl

[​IMG][/url][/IMG]

3) kırmızı çektirme kapağı ve vidası: hiç kullanılmamıştır. vidasının üstünde plastik vida kamufilesi vardır. ve hafiftir. fiyat:10tl

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

4)2 adet zzyzx 34.9 sele kelepçesi: sorunsuzdur. fiyat:10tl (tanesi)

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

5)spd pedal için platform shimano: az kullanıldı. sorunsuzdur. fiyat:15tl

[​IMG][/url][/IMG]

6) fox marka süspansiyon koruyucu: az kullanıldı hatta kullanılmadı. neoprenden üretilmiştir. fox yazıları reflektörlüdür. fiyat:20tl

[​IMG][/url][/IMG]

7)corratech marka sele: az kullanıldı. deformasyon yoktur. fiyat:15tl

[​IMG][/url][/IMG]

8)4 haneli şifreli kilit: sorunsuz çalışmaktadır. az kullanıldı. şifresi 0000 olarak gönderilicek/teslim edilecektir. fiyat:20tl

[​IMG][/url][/IMG]

istanbulda oturuyorum. istanbul içi elden teslimdir. istabul dışına kargo alıcıdan olmak üzere gönderilir. iletişim:0535 595 35 91 (turkcell) 7/24 whats app veya arayarak ulaşabilirsiniz.

saygılarımla
    Pamircan YETGİNER

2. pamircan yetginer

Seviye:
    ilan güncel

3. Baki KAYAN

Baki KAYAN Moderatör Moderatör

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Arkadas ile bizzat tanismis bulunmaktayim.

Ogrenci oldugu icin ucuz parca anlaminda yardim etmeye calistim. Ancak hayal kirikligina ugratti beni.

Yag basilmasi gerek, heryerde yapilabilir seklinde bilgi verdigi ayipli olarak sram xx fren seti aldim, hicbir yerde tamir edilmedi, omrunu doldurdugunu ogrendim ve cope atildi. Ayrica 175 TL borcunu hala odememistir. Facebooktan uyeligini iptal etti. Tum yazismalar elimde mevcut.

Telefonlarimi acmiyor su an...

Simdilik mahkeme ile ugrasmayacagim, henuz cocuk oldugu icin ailesi ile irtibata gececegim.

Alisveriste dikkat edelim lutfen...

4. pamircan yetginer

Seviye:
    bugune yaptığım alışverişlerde hiç bir insan sizden başka memnuniyetsiz kalmadı. bana sattığın o gidon ve boyun sahte sana verdiğim 50tlden fazla etmezler bide ticaret hukukundan anlamadığın belliki noter huzurunda olmadan yıılan her satılta vergi kaçırmış duruuna düşüceksin gerçekten dava aç banada seni vergi kaçırmaktan içeri alsınlar. ayrıca facebookumuda faal olarak kullanıyorum. kapalı falanda değil

arkadaşlar inanmayın adil bir insanım parçaları bbeğenmeyen olursa 10 tl eklerek fiyata iade edicem ilan güncel.

5. Baki KAYAN

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Sana gidonun orjinal, boyunun replica olduğunu söylemiştim, sadece boyun parasına nasıl orjinal takım alabilirsin düşündün mü hiç, kıvırma delikanlı ol.

Her satışı noter huzurunda yapmamız gerekiyormuş arkadaşlar :) dağılabiliriz

Arkadaşlar benden uyarması, delikanlı olan zaten telefonlarımı açar, erkek gibi konuşurdu. İsteyen alışveriş yapmaya devam edebilir.

Demek ki neymiş çoluk çocuk ile uğraşmayacakmışız. Bu da bana ders olsun...

6. Baki KAYAN

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Resimdeki yazismalarda ozellikle gidon boynundan suphelendigimi belirtmistim, 3 kere bu konuyu actim, arastirmasi gerektigini soyledim.
    225 TL ye sattigim gidon ve boyun icin 50 TL aldim. Gidon kesinlikle orjinaldir. Vural Gulgec abimden alinmistir. Resmi de asagida.

7. pamircan yetginer

Seviye:
    ilan kapatabilirmiyiz ? teşekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.