Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Almanya'dan fixie parçaları

Konu, 'Single Speed ve Fixed Gear Bisikletler' kısmında Ender Piyale tarafından paylaşıldı.

1. Ender Piyale

Ender Piyale Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar selam;

Almanya'dan bir tanıdığım geliyor ve gelirken toplamakta olduğum fixie için başta jant olmak üzere büyük parçaları getirteceğim.
    Online alışveriş yapabileceğim ve 2-3 günde adrese ulaştırabilecek bir site biliyormusunuz? Daha zaman olsaydı Avrupayı araştıracaktım ancak yarın siparişi vermem gerekli. Bu sebepten Almanya'dan temin etmeye çalışıyorum.

Teşekkürler

2. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

Ender Bey Almanya için aklıma gelen ilk yer ebay'in Almanya için geçerli olan sitesi. Bir bakın derim.

http://www.ebay.de/

3. Ender Piyale

Ender Piyale Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bende tam size özel mesaj atıyordum :)

4. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Yarin siparis verecekseniz, almanyada yarindan sonra 2-3 gün de adresse ulasmasi riskli. Ebay.de alisverisleri icin 2-3 gün de adresse gecmesi cok süpeli, kargo konusunda fazla güvenilir bir site degil. Almanyada Roseversand.de, Internetstore vs. diye daha bir kac online siteleri var ve cok güvenilr siteler. Almanyada kargoyu saat 3den önce DHL, DPD yada UPS'e verirlerse ulasacagi yere ertesi gün kesin ulasiyor. Ama almanyada Noel zamani ve tatileleri oldugundan/basladigindan, kargolar paketleri zamaninda yetistiremiyorlar, bu hersene böyledir ve sansa kalmis bir sey.