Almanya'dan Bisiklet Almak

Sarp X

Aktif Üye
Tepki
137
İstanbul/Kadıköy - Balıkesir/Akçay-Zeytinli
İsim
Sarper Uluoluk
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar.

Bir yakınım birkaç günlüğüne Almanya'ya gidecek. Oradan bisiklet aldırmayı düşünüyorum mümkün olursa.

Öncelikle sormak istediğim internet veya direkt şube vasıtasıyla nerelerden bisiklet alınabilir, bilen varsa söyleyebilir mi?

Aklımda maksimum 1200 TL'ye kadar bir şehir bisikleti almak var. Tabii mümkünse daha aşağılara inmek istiyorum.

Türkiye'de bu fiyata bulabildiğim ve düşündüğüm modeller, Giant 2014 Giant Escape 2 Cıty Bıke, 2014 Giant Roam 3 Cıty Bıke, Mosso 771 SMV, Mosso 771 DMV.

"Biraz daha ver şunu al" olmayacak şekilde, maksimum belirttiğim rakamlara önerebilceğiniz bisiklet var mı? Biraz daha düşük fiyatlardan alternatif belirtmeniz de iyi olur tabii.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Size benim Ghost cross 1100 ü vereyim yakınınız bana Cube PELOTON PRO - 3 FACH getirsin :D

Sarp X

Aktif Üye
Tepki
137
İsim
Sarper Uluoluk
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mustafa T. Erhan

Anlaşabilirsek neden olmasın? ;)

yusuf tunçer

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Giant
Merhabalar Sarper bey euro kurunun yükselmesi nedeniyle yurt dışından getirtmenin çok avantajlı olacağını düşünmüyorum, burda da aynı paralara bulunabiliyor yüksek bir bütçeniz olsa yine avantajlı olurdu ama 1000 lira bütçeye aman aman bir şey oynamaz bu durumda getirecek kişi yede zahmet çıkarmaya gerek yok. Örneklemek gerekirse giant roam 3 ün fiyatı kendi sitesinde 499 dolar bu fiayata alınır zaten burda.

Sarp X

Aktif Üye
Tepki
137
İsim
Sarper Uluoluk
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yusuf tunçer

Söylediklerinizi dikkate alacağım, çok teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
alacaksanız yüksek donanımlı bir bisiklet alın ordan buraya taşımaya değsin üç bin dört bin euro gibi

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mustafa genç

400euro ile 4000euro'nun arasinda baya bir fark gibi, 4000euroyu verdikten sonra almanyadan getirmeye gerek yok o bütceye türkiyeden de bisiklet alinir.

• Beğen
Tepkiler: Sarp X

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
tabi alırsınız ama yüzde bilmem kaçı vergiye gider donanım olarak almanyadakinin yarısı falan olur. bana kalırsa ne kadar uygun olursa olsun o para verilmez bisiklete 1000, 1500 tl makul.

almanya dan bebek telsizi getirtmiştim tanıdığa burda üst modeli 600 tl civarı ben 65 Euro ya almıştım kameralı.