Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Almanya'da, Avrupa'da ikinci el bisiklet nerede bulunur?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında oguzhan koc tarafından paylaşıldı.

1. oguzhan koc

oguzhan koc Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki baharda birkaç aylığına Almanya'da olacağım, bisikletimi götürmek yerine zaten almak istediğim, ikinci el yol bisikletini orada bulmak gibi umudum var, Almanya'nın kuzeybatı yönünde olacağım daha çok ama sanırım seyahat imkanım olur. Konu başlığında da görüldüğü gibi var mıdır acaba şuraya bak güzel şeyler bulabilirsin diyen? Forumda çok önceden gördüğüm İtalya'dan bir adres vardı ama maalesef kaydetmemişim... Konuyu bilen varsa ayrıca link atılırsa sevinirim...

2. Emre Alp Özkurt

Emre Alp Özkurt Forum Demirbaşı

Seviye:
    ebay'e bakabilirsiniz. bulabilirsiniz diye düşünüyorum

3. oguzhan koc

oguzhan koc Üye

Seviye:
    çok teşekkür ederim, daha önce cevap yazmıştım cevabınızın ardından ama teknik bir problem sanırım düşmemiş, şimdi farkettim. Ebay de genelde elden teslim gibi durumlar söz konusu olduğu için biraz ince eleyip sık dokumak gerekiyor, artık biraz mahalli bisikletçiler biraz ebay'den birşeyler bulmaya çalışacağım. Bu arada italya'daki dükkandan bahsetmiştim, bulabildim; Alan Fixe projesini yapan (ki ellerine sağlık çok keyifli bir çalışma) kullanıcımızın konusunda geçiyor nerede olduğu...

Burçak Erbil bunu beğendi.
  4. Burçak Erbil

Burçak Erbil Engineer | Framebuilder

Seviye:
    Merhaba,
    Alan hakkinda yorumlariniza tesekkurler ;) Almanya'nin tam obur ucunda olacak ama hic yoktan iyidir herhalde; Munih'te Gutenbiken adli bir dukkan var. Satistan daha cok servise yonelik bir atolye denebilir, gunumuzde cok bulunmayan tarzda bir yer. Sahibi cok sicakkanli Avustralya'li bir arkadas :) Elinde 2.el orta seviye birsuru kadro ve malzeme var. (Ben de bir kadro ve birkac parca aldim oradan) Bence tam aradiginiz tarz bir dukkan!
    http://www.gutenbiken.com/

oguzhan koc bunu beğendi.
  5. Eskici

Eskici Aktif Üye

Adı:
    İbrahim öğretmen
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Klasik bisiklet parçaları var mi